Szlifierka do obróbki rur FEIN RS 10-70E

Szlifierka do obróbki rur FEIN RS 10-70E to kolejna nowa maszyną, którą niemiecka firma rozszerzyła swoją ofertę elektronarzędzi przeznaczonych specjalnie do obróbki stali nierdzewnej.

Prezentowana szlifierka została wyposażona w odchylaną do prawie 360° głowicę (prowadnicę taśmy). Urządzenie przeznaczone jest do szlifowania wszystkich typowych słupków i poręczy. Idealne do obróbki rur prostych i łuków – do czyszczenia, usuwania przebarwień, wyrównywania spoin spawalniczych, satynowania, przygotowywania do polerowania oraz polerowania.
Szlifierka umożliwia wygodną pracę także w miejscach trudno dostępnych. Jest przy tym niezwykle elastyczna – można ją dostosować do rur o odmiennych średnicach

i różnych taśm ściernych. Obroty prezentowanej szlifierki FEIN wynoszą 2500-7.000/min i są regulowane bezstopniowo (prędkość taśmy szlifierskiej wynosi od 4  do 11  m/s.). Dzięki temu parametry maszyny można optymalnie dostosować do wykonywanych prac. Patentowy silnik FEIN o mocy 800 W zapewnia uzyskanie stałych obrotów przy zmiennym obciążeniu.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments