blok reklamowy

Szlifierka Bosch PSM 200 AES z wymiennymi płytami

Bosch wprowadza na rynek nową szlifierkę uniwersalną PSM 200 AES. Narzędzie ma dwie wymienne płyty szlifierskie. Stopa trójkątna ułatwia dotarcie do wszystkich narożników i trudno dostępnych miejsc, natomiast prostokątna umożliwia efektywne wygładzanie dużych powierzchni.
   
Nowa szlifierka Bosch PSM 200 AES ma wymienną stopę szlifierską, dzięki której jest wszechstronna i dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystając z płyty trójkątnej lub prostokątnej można z łatwością szlifować zarówno większe powierzchnie, np. drzwi lub blat stołu, jak również wszelkie miejsca trudno dostępne: krawędzie, narożniki czy wgłębienia. Natomiast duża moc (200 W), ergonomiczny kształt z miękką okładziną Softgrip, niewielka waga i kompaktowy design ułatwiają pracę narzędziem, umożliwiając efektywne i bezproblemowe szlifowanie.


Elektroniczna regulacja prędkości umożliwia dostosowanie prędkości pracy do właściwości obrabianego materiału. Natomiast zintegrowany system mikrofiltracji i możliwość podłączenia narzędzia do odkurzacza zapewniają użytkownikowi czystą pracę. Komfort korzystania z narzędzia zwiększa łatwa wymiana papierów ściernych dzięki mocowaniu na rzepy. Co więcej, papier może być obracany i mocowany ponownie, dzięki czemu można go maksymalnie wykorzystać. Szlifierka uniwersalna Bosch PSM 200 AES jest dostępna w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej brutto 389 PLN. W zestawie dołączone są 2 szt. papierów ściernych P80 do obupłyt.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BLUZY POLAROWE OD DEDRY

W portfolio odzieży roboczej Dedra pojawiły się bluzy polarowe, które stanowią doskonałą ochronę ciała przed zimnem. Świetnie nadają się zarówno do wykonywania prac fizycznych, jak i do codziennego użytkowania.

 

Bluzy polarowe Dedra BH6PB i BH6PG wykonane są z materiału o gramaturze 300 g/m2 i zapinane na zamek błyskawiczny. Mają trzy duże, praktyczne kieszenie – z boku i na piersi – zamykane na suwak, jak i regulację szerokości za pomocą ściągacza. Są idealnie dopasowane do sylwetki, ciepłe i wygodne oraz mają nowoczesny krój. Bluzy oferowane są w rozmiarach S-3XL. Bluza BH6PB ma kolor czarny i czerwone lub granatowe zamki, zaś BH6PG – szary i niebieskie zamki.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
copyright 2026 portalnarzedzi.pl | wykonanie monikawolinska.eu