Szkolenia partnerów handlowych Luna Polska

Luna Polska Sp. z o.o. organizuje cyklicznie dla swoich Partnerów Handlowych szkolenia, na których omawiane są produkty oferowane przez spółkę. Szkolenia odbywają się w katowickiej siedzibie firmy i bierze w nich udział ok. 50 osób, zarówno pracowników, jak i właścicieli firm będących Partnerami Handlowymi.

 

Podczas ostatniego szkolenia, które odbyło się jesienią 2014 r. prowadzone były m.in. teoretyczne zajęcia, których przedmiotem była marka narzędziowa Teng Tools i jej unikalna koncepcja Get Organised. Nie brakowało również zajęć praktycznych połączonych z atrakcyjnymi konkursami. Podczas nich Partnerzy Handlowi Luna Polska poznali techniki cięcia blachy nożycami Teng Tools, ściągania łożysk za pomocą dwu-

i trójramiennych ściągaczy Teng Tools, jak też uczyli się kompletować wózki narzędziowe Teng Tools przeznaczone specjalnie dla określonej grupy fachowców.

Osobną część szkolenia stanowiły maszyny do obróbki drewna i metalu. Najpierw omawiane były teoretycznie, a potem prowadzone były szkolenia praktyczne dotyczące ich prawidłowego zastosowania. W tym wypadku zajęcia praktyczne połączone były również z konkursami, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody.

Każde szkolenie kończy podsumowujący zajęcia panel, podczas którego organizatorzy odpowiadają na pytania kursantów. Spotkania te to również bardzo dobra okazja do owocnych rozmów biznesowych, jak też do zacieśnienia współpracy pomiędzy Luna Polska i jej dystrybutorami. Kolejne szkolenie planowane jest na wiosnę 2015 r.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar