Szkolenia Luna Partner

W lutym br. firma Luna Polska zorganizowała kolejne z przeprowadzanych cyklicznie szkoleń dla największych dystrybutorów Luna Partner. Szkolenie odbyło się w katowickiej siedzibie firmy i wzięło w nim udział ok. 60 uczestników. Tym razem gościem szkolenia był indywidulany wicemistrz świata na żużlu z 2014 r. Krzysztof Kasprzak wraz ze swoimi mechanikami, którzy w ubiegłym roku okazali się najszybszą ekipą serwisową w cyklu Grand Prix.


Skolenie podzielone było na dwa panele tematyczne. Pierwszy dotyczył narzędzi ręcznych Teng Tools, zaprezentowano na nim m.in. nowości produktowe, a uczestnicy mogli

praktycznie przetestować działanie internetowego konfiguratora wózków narzędziowych „Click & Fill”. Odbyła się również część praktyczna, którą poprowadzili mechanicy z zespołu Kasprzak Racing, panowie Robert Kasprzak i Dominik Szymanowski, na co dzień pracujący narzędziami marki Teng Tools.

W drugiej części szkolenia uczestnicy zapoznali się z nowymi narzędziami pomiarowymi z oferty marki Limit oraz mieli możliwość praktycznego sprawdzenia ich wysokiej jakości. Ćwiczenia praktyczne swoim doświadczeniem wspierał Ake Wejrot, Szwed, który stworzył i z sukcesami rozwija markę Limit na rynkach międzynarodowych. Spotkanie było dobrą okazją to wymiany doświadczeń oraz zdobycia praktycznej wiedzy na temat narzędzi ręcznych i pomiarowych.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar