Szczypce uniwersalne KNIPEX 08 26 145 ze zwężonymi szczękami

KNIPEX 08 22 145 są to uniwersalne szczypce izolowane. Są nie tylko solidnie wykonane i wygodne w użyciu, ale także odznaczają się wysoką trwałością i skutecznością w pracy.

Uniwersalne w zastosowaniu

Szczypce KNIPEX 08 26 145 zaprojektowano do codziennego użytku. Można nimi chwytać, trzymać, ciągnąć i giąć elementy o różnych kształtach, jak też przecinać kable, druty, płaskie przedmioty, itd. Możemy nimi np. wyciągać niewielkie gwoździe z elementów drewnianych, chwytać 6-kątne nakrętki, ciąć średnio twarde i twarde druty stalowe, mocować śruby, regulować

naprężenie linek hamulców rowerowych, wyciągać sworznie, prostować lub zaginać stalowe zawleczki itd. Co ważne, można nimi też podczas cięcia aplikować spore siły dzięki dużemu przełożeniu ich dźwigni oraz pewnie (mocno) trzymać różnorodne elementy. Szczypce mają ostrza hartowane indukcyjnie do 61 HRC. Bezwysiłkowo przetniemy nimi drut twardy o średnicy do 2 mm, średnio twarde przewody o średnicy do 3 mm i wielożyłowy kabel miedziany o średnicy do 8 mm (przekroju do 16,0 mm²).

Kompaktowe rozmiary i solidne wykonanie

Bardzo duża liczba zastosowań szczypiec KNIPEX 08 26 145 wynika z ich kompaktowych rozmiarów i zwężonych czołowo szczęk, jak też z wypukłego konturu asymetrycznie ząbkowanych powierzchni chwytnych szczęk i wykonanych w nich frezowanych wcięć. Zaś wysoka trwałość omawianych narzędzi jest konsekwencją wykonania ich z wysokiej jakości stali narzędziowej kutej i hartowanej olejowo. Mają one długość 145 mm, wagę 145 g i są chromowane. Ich izolowane rękojeści, wykonane z wielokomponentowego tworzywa sztucznego, spełniają normy VDE.
Reasumując, szczypce KNIPEX 08 26 145 to wielozadaniowe narzędzia. Są kompaktowe i sprawdzą się podczas prac instalacyjnych, mechanicznych, naprawczych oraz domowych.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments