SZCZYPCE PRECYZYJNE DEDRA

Szczypce precyzyjne, które niedawno znalazły się w katalogu firmy Dedra, to narzędzia specjalnie przeznaczone do obróbki niewielkich elementów.

Serię nowych szczypiec precyzyjnych Dedry tworzy pięć modeli. Pierwszy z nich – uniwersalny (1260M1) – ma długość całkowitą 115 mm i ząbkowane szczęki, które ułatwiają chwytanie i pewne przytrzymywanie elementów. Z kolei szczypce precyzyjne wydłużone proste (1260M2) o długości 130 mm mają długie i wąskie szczęki i dlatego przeznaczone są do chwytania małych części oraz ich montażu/demontażu w miejscach o znacznie utrudnionym dostępie. Charakterystyczną zaś cechą szczypiec precyzyjnych wydłużonych wygiętych (1260M3) o długości także 130 mm są zagięte szczęki, które służą do manipulowania

niewielkimi elementami w miejscach trudno dostępnych. Do cięcia przewodów o niewielkich przekrojach czy obróbki nadlewów małych części z tworzyw sztucznych itp. Dedra oferuje szczypce precyzyjne boczne (1260M4) o długości 115 mm. Do takich samych zadań przeznaczone są szczypce precyzyjne czołowe (1260M5) o długości 115 mm.

1260M1

Wszystkie nowe szczypce precyzyjne Dedry wykonane są ze stali węglowej. Sprężyna umieszczona między uchwytami ułatwia pracę narzędziami. Komfort ich używania to z kolei zasługa ergonomicznych rękojeści pokrytych antypoślizgową okładziną.

Marek Pudło,pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments