Szczypce nastawne KNIPEX Cobra XS w świątecznej edycji

Szczypce KNIPEX Cobra® XS to jedno z najpopularniejszych narzędzi producenta z Wuppertalu. W tym roku dostępne są w limitowanej edycji świątecznej oznaczonej jako 87 00 100 XMAS.

Świąteczne szczypce KNIPEX Cobra® XS

To jedyne w swoim rodzaju miniaturowe szczypce nastawne do rur o długości 100 mm w świątecznej ozdobnej metalowej bombce to idealny świąteczny prezent dla przyjaciół, rodziny i współpracowników, pasjonatów i fanów firmy KNIPEX. Dzięki nim w tym roku Święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Ich dekoracyjne opakowanie w formie bombki choinkowej zdobią białe gwiazdy na czerwonym tle. Ma ona średnicę 120 mm i została wykonana

z wysokiej jakości metalu. Świąteczne szczypce KNIPEX Cobra® XS znajdujące się w bombce dostarczane są w równie świątecznym pudełku upominkowym.

Łatwa i bezwysiłkowa praca

Szczypce nastawne KNIPEX Cobra® XS to w pełni funkcjonalne, nowoczesne szczypce nastawne do rur, które sprawdzają się zwłaszcza podczas pracy w wąskich przestrzeniach. Mają jedenaście pozycji regulacji szczęk bezpośrednio na obrabianym przedmiocie. Ich szczęki chwytają nakrętki o rozmiarze do 24 milimetrów i inne przedmioty o maks. średnicy 28 milimetrów. Szczypce nastawne KNIPEX Cobra® XS mają długości wynoszącą zaledwie 100 milimetrów. Ze względu na niewielkie rozmiary można nimi wygodnie pracować jedną ręką. Oczywiście, jak wszyscy członkowie rodziny KNIPEX Cobra®, szczypce zaciskają się samoczynnie na rurach i nakrętkach, co zapobiega ześlizgiwaniu się ich szczęk z obrabianego przedmiotu. Co ważne, wszystkie prace można wykonywać nimi ze znacznie mniejszym nakładem wysiłku. Limitowana edycja świąteczna KNIPEX Cobra® XS jest już dostępna w sklepach sklepach narzędziowych dystrybuujących narzędzia KNIPEX.

opr. HB (mat. Knipex)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments