Szczypce do zdejmowania izolacji NWS 1451-49VDE-180

Najnowszym produktem oferowanym przez NWS są szczypce MultiCutter 3 w 1. Są one unikalnym, a zarazem bardzo praktycznym połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy.

 

 

W ten sposób dzięki MultiCutterowi istnieje możliwość bardzo szybkiej „obróbki” kabla wielożyłowego za pomocą tylko jednych szczypiec. Unikamy kłopotliwego oraz czasochłonnego dobierania kolejnych narzędzi. Głowica szczypiec jest wykonana ze stali narzędziowej chromowo-wanadowej o najwyższych parametrach. Ostrza tnące są dodatkowo indukcyjnie wzmacniane do poziomu 62 HRC. Oferowany

typ pokrycia antykorozyjnego to chromowanie. Połączenie szczęk – niezwykle precyzyjnie wykonane – umożliwia wiele cykli pracy bez widocznych oznak zużycia.


Ergonomia trójskładnikowej rękojeści jest na najwyższym poziomie światowym. Dzięki niej szczypce NWS MultiCutter trzyma się bardzo pewnie, a wysiłek towarzyszący pracy jest minimalny. Tworzywo sztuczne zastosowane w rękojeści charakteryzuje się miękkością oraz elastycznością i jest przyjemne w dotyku, a jednocześnie eliminuje poślizg dłoni. Jest ono również odporne na oddziaływanie chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Na zakończeniach rękojeści znajduje się specjalne miękkie tworzywo dodatkowo zabezpieczające narzędzie przed uszkodzeniami w razie upuszczenia na ziemię. Wszystkie rękojeści są oferowane w bardzo żywych, dobrze dobranych barwach. Na ich powierzchniach można znaleźć wszelkie istotne informacje: atesty, kod kreskowy itp.

 

 

Szczypce MultiCutter są oferowane zarówno w wersji do pracy pod napięciem 1000 V, jak i bez takiego zabezpieczenia. Jak wszystkie produkty NWS charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Dlatego producent udziela na nie 5-letniej gwarancji. Produktem tym NWS po raz kolejny potwierdza swoją pozycję jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na rynku narzędzi ręcznych wprowadzających coraz to nowe patenty techniczne oraz udoskonalenia.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments