SZCZOTKI TECHNICZNE DEDRA

Kompleksowy asortyment szczotek technicznych znalazł się niedawno w ofercie firmy Dedra. Znajdziemy w nim szczotki tarczowe, doczołowe garnkowe, pędzelkowe i ręczne.

 

W ofercie szczotek technicznych Dedra możemy wyróżnić szczotki z drutem stalowym i stalowym mosiądzowanym, szczotki z drutem stalowym skręcanym, oraz z włóknem nylonowym. Narzędzia te mogą być stosowane z wiertarkami i szlifierkami prostymi oraz kątowymi. Wyposażone są w trzpienie mocujące lub otwory do mocowania za pomocą adapterów z walcowym chwytem służącym do montowania wiertarkach/szlifierkach prostych lub otwory z gwintem M14 do szlifierek kątowych. Następną grupę tworzą szczotki doczołowe do szlifierek kątowych. Częścią roboczą w nich jest drut stalowy i stalowy

mosiądzowany oraz stalowy skręcany. Narzędzia te mają otwór z gwintem M14 do mocowania w szlifierkach kątowych.

F39-115

Trzecią grupę szczotek technicznych Dedra stanowią szczotki, które zamiast drutu mają włókna nylonowe ze ściernym ziarnem korundowym. Mamy wśród nich szczotki tarczowe, doczołowe i pędzelkowe. Stosuje się je z wysokoobrotowymi wiertarkami i szlifierkami prostymi.

F60-100

Prezentowane szczotki techniczne Dedra przeznaczone są do gratowania, usuwania starych powłok lakieru lub farb, czyszczenia powierzchni płaskich, narożników, pachwin, spoin, matowienia itd. Obrobimy nimi stal, stal chromowaną, a nawet drewno. Dokładne zastosowania materiałowe i operacyjne podane są na opakowaniach narzędzi lub w ich specyfikacjach.

2001P

Ofertę szczotek mechanicznych uzupełniają szczotki ręczne o klasycznej konstrukcji z uchwytem plastikowym oraz tarcze ścierne z włókniny do stosowania ze szlifierkami prostymi (z uchwytem trzpieniowym) lub kątowymi (otwór mocujący 22,2 mm). Tarcze włókninowe przeznaczone są do usuwania starych powłok lakierniczych i malarskich na powierzchniach ze stali, metali nieżelaznych i drewna, jak również do czyszczenia powierzchni metalowych z nalotów oraz rdzy itp.

HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar