SZCZOTKA STALOWA ZE SKROBAKIEM HÖGERT TECHNIK HT3B620

W serii szczotek drucianych marki Högert Technik znalazła się nowa 3-rzędowa szczotka stalowa zakończoną skrobakiem HT3B620.

Szczotka stalowa Högert Technik HT3B620 przeznaczona jest m.in. do prac budowlanych, mechanicznych, ogrodniczych itp. Narzędzie przyda się też podczas różnych prac naprawczych wykonywanych w domu. Wykorzystuje się je do przygotowania powierzchni do dalszej obróbki, w szczególności do usuwania rdzy, zanieczyszczeń, farb, nalotów, zabrudzeń itp., a także do czyszczenia spawów i gratowania. Szczotkę wykonano z drutu stalowego, jest trzyrzędowa i ma mocny plastikowy uchwyt. Odznacza się więc wysoką trwałością. Szczotkę zakończono skrobakiem umożliwiającym bardziej dokładne usuwanie zbędnej warstwy materiału czy nalotu. Dzięki temu można uzyskać lepsze efekty

pracy.

 

HT3B620
Szczotka druciana ze skrobakiem HT3B620 dostępna jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od początku stycznia bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar