Szafki serwisowe YATO z narzędziami

W różnego rodzaju warsztatach, a szczególnie w serwisach samochodowych, mobilne szafki narzędziowe są podstawą do zachowania porządku w pracy, ale także zapewniają mechanikom wysoki stopień wygody. Dzięki zastosowaniu kółek transportowych z hamulcem można nimi wraz z całym zestawem narzędzi swobodnie przemieszczać się po warsztacie.

 

 

Oferta szafek narzędziowych marki YATO powiększyła się właśnie o pięć nowych modeli, ale też znana i ceniona szafka serwisowa YT-5530 zmieniła swój zewnętrzny wygląd. Szafka YT-55291 posiada 7 szuflad i wyposażona jest w 141 narzędzi. Kolejny model YT-55293 to ró

wnież konstrukcja 7-szufladowa ale wyposażona


w 165 narzędzi na 13 wymiennych modułach. Kolejny model szafki YT-55292 różni się od poprzedniej konfiguracją oraz liczbą narzędzi. Zawiera ona 189 specjalnie wyselekcjonowanych profesjonalnych narzędzi YATO. Innowacyjna szafka YT-55290 zawiera aż 211 narzędzi, które spoczywają w specjalnie wyprofilowanych trzykolorowych modułach wykonanych z pianki. Zapewnia to nie tylko porządek w szafce, ale również ergonomię podczas pracy. Ostatnim nowym modelem jest szafka

YT-09000. Jest to model również 7-szufladowy, ale tym razem nie został wyposażony w narzędzia. Można go zatem swobodnie samemu skonfigurować według potrzeb, korzystając z bogatej oferty wymiennych modułów. Wypada wspomnieć, że oferta ta powiększyła się właśnie o kolejnych 21 wkładów.
Nowe szafki, oprócz modeli YT-55291 i YT-09000, zostały wyposażone w narożne odbojniki chroniące przed uszkodzeniami zarówno szafkę, jak i znajdujące się w warsztacie samochody. Górną część szafek – blaty robocze – pokryto antypoślizgową okładziną polipropylenową. Boczne ścianki we wszystkich modelach wykonano z perforowanej blachy, którą można wykorzystać do mocowania na zewnątrz dodatkowychakcesoriów.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments