SZAFKA SERWISOWA YATO YT-55280

W każdym warsztacie – bez względu na jego specjalizację – musi być utrzymywany porządek. Jednym ze sposobów na przechowywanie ręcznych narzędzi są mobilne szafki. Doskonałym przykładem takiego produktu jest najnowsza propozycja marki YATO – szafka narzędziowa YT-55280.

 

Szafka narzędziowa YATO YT-55280 została wyposażona w trzy szuflady o wymiarach 680 x 455 mm. W ich wnętrzach znajdziemy trzy piankowe wkłady z kompletem aż 162 narzędzi ręcznych: kluczy płaskich i oczkowych, grzechotek i nasadek, wkrętaków oraz różnego rodzaju szczypiec, kluczy i przecinaków. Warto podkreślić, że szuflady poruszają się po szerokich prowadnicach kulkowych, które zapewniają płynny posuw, duży udźwig oraz długą żywotność całego mechanizmu.

Zamykane są centralnym zamkiem na kluczyk.
W dolnej części szafki znajduje się otwarta przestrzeń do przechowywania i przewożenia większych narzędzi (np. elektronarzędzi). Górna powierzchnia szafki pełni rolę blatu roboczego. Wykonano go z ekologicznego, elegancko wyglądającego, wytrzymałego lakierowanego bambusa. Można na nim bez obaw kłaść używane w danym momencie narzędzia. Z boku szafki znajdziemy perforowaną ściankę, na której zamocujemy uchwyty na dodatkowe narzędzia. Tuż nad nią do dyspozycji użytkownika jest rozkładana półka o rozmiarach 310 x 200 mm do doraźnego przechowywania np. demontowanych lub mocowanych podzespołów.

YT-55280_e

Szafka została wyposażona w wygodny system transportowania. Tworzą go duży boczny uchwyt i koła o średnicy 5” i szerokości 2” wykonane z trwałego kompozytu. Dwa z nich są skrętne i mają dodatkowo hamulce postojowe. Szafka YATO charakteryzuje się dużą stabilnością i nośnością 50 kg (25 kg szuflady + 25 kg otwarta przestrzeń).

Marek Pudło
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar