SZAFKA SERWISOWA STHOR 58550 Z NARZĘDZIAMI

W każdym warsztacie mechanicznym utrzymanie porządku jest warunkiem koniecznym do skutecznej i wydajnej pracy. W tym zadaniu pomocna może się okazać szafka serwisowa Sthor 58550 wyposażona w 12 wymiennych wkładów z 302 narzędziami.

58550_c

Szafka ma sześć pojemnych szuflad o różnych głębokościach: cztery górne o maksymalnym obciążeniu 25 kg i dwie dolne wytrzymujące ciężar do 35 kg. Szuflady mają praktyczną blokadę, a poruszają się po szerokich prowadnicach kulkowych, które zapewniają płynny posuw i duży udźwig. Znajdziemy w nich niezbędne w każdym

warsztacie narzędzia – są one poukładane w specjalnych wkładach, które ułatwiają szybkie odnalezienie właściwego klucza czy wkrętaka. W szafce znajdziemy m.in. klucze nasadowe z grzechotkami, bity, klucze płasko-oczkowe, wkrętaki i różnego rodzaju szczypce. Szafka ma centralny zamek oraz podwójne ściany, które są odporne na odkształcenia. Narożniki zabezpieczone zostały odbojnikami. Boczne ścianki są perforowane, więc mogą służyć do zamontowania dodatkowych uchwytów na narzędzia i akcesoria. Na górze szafki znajdziemy praktyczny blat wykonany z antypoślizgowego polipropylenu, w którym – oprócz głównej części roboczej – umieszczono trzy mniejsze kieszenie, w tym okrągłą do przechowywania butelek z płynami. Szafka Sthor 58550 została też wyposażona w wygodny system transportowania. Tworzą go duży boczny uchwyt i duże gumowe koła. Dwa z nich są skrętne i mają dodatkowo hamulce postojowe.

MarekPudło

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments