Szafka robocza Vorel 58539

Dobra szafka narzędziowa na kółkach transportowych i z dużą liczbą szuflad jest podstawowym wyposażeniem każdego solidnego warsztatu.

Pozwala przede wszystkim zachować porządek w miejscu pracy, ale także ułatwia mechanikom wykonywanie czynności serwisowych. Na rynku pojawił się właśnie nowy produkt z tej grupy – szafka narzędziowa Vorel 58539. Wyposażono ją w 6 szuflad: 4 małe (głównie na klucze, ładowność każdej to 25 kg) i 2 średnie (do przechowywania większych narzędzi o łącznej masie do 45 kg). Mają one blokady przed zamykaniem się i jeden centralny zamek.
W konstrukcji szafki

warto zwrócić szczególną uwagę na antypoślizgowy blat (okładzina zapobiega zsuwaniu się narzędzi podczas przemieszczania się z szafką po warsztacie) z trzema dużymi otworami do umieszczania np. otwartych pojemników z cieczą. Szafkę po warsztacie przesuwa się na ułożyskowanych gumowych kołach z hamulcem. Boczne ścianki wykonano z perforowanej blachy, którą można wykorzystać do mocowania na zewnątrz dodatkowych akcesoriów, a naroża obłożono gumowymi odbojnikami, które chronią przed uszkodzeniami i sam mebel, i znajdujące się w warsztacie np. samochody.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments