SZAFKA NARZĘDZIOWA NEO 84-221

Szafka narzędziowa 84-221 to nowa propozycja marki NEO. Umożliwia utrzymanie porządku w warsztacie.

NEO_85A4606_ok4

Jednym ze sposobów na przechowywanie ręcznych narzędzi są mobilne szafki. Doskonałym przykładem takiego produktu jest najnowsza szafka narzędziowa Neo 84-221.

 

Została ona wyposażona w aż sześć szuflad o wymiarach 1030 x 680 x 460 mm każda. Szuflady są w 100% wysuwane, co ułatwia sięganie po narzędzia znajdujące się w ich tylnych częściach. Wnętrza szuflad wyściełano miękką gąbką zabezpieczającą narzędzia przed rysowaniem i przesuwaniem się w trakcie transportu. Warto podkreślić, że

szuflady poruszają się po szerokich prowadnicach kulkowych, które zapewniają płynny posuw, duży udźwig oraz wysoką żywotność całego mechanizmu. Szuflady zamykane są centralnym zamkiem na kluczyk. Górna powierzchnia szafki pełni rolę blatu roboczego. Pokryto go antypoślizgową i olejoodporną wykładziną. Można na niej bez obaw kłaść używane w danym momencie narzędzia.

Szafka została wyposażona w wygodny system transportowania. Tworzą go duży boczny uchwyt i koła o średnicy 5” i szerokości 2” wykonane z trwałego i cichego PVC, wyposażone w hamulec. Szkielet szafki narzędziowej Neo 84-221 charakteryzuje się dużą stabilnością i nośnością aż 280 kg – to zasługa narożnych wzmocnień.

 

Autor:   Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments