SZAFKA NARZĘDZIOWA HÖGERT TECHNIK HT7G046

Marka Högert Technik wprowadza na rynek praktyczną szafkę narzędziową HT7G046, przeznaczoną do przechowywania narzędzi oraz akcesoriów. Oferta skierowana jest do właścicieli profesjonalnych warsztatów mechanicznych, jak również do użytku
w przydomowych warsztatach i garażach.

Szafka narzędziowa Högert Technik HT7G046 dostępna jest w rozmiarze 770 x 460 x 910 mm. Wyposażona została w sześć wysuwanych szuflad. Cztery z nich mają wysokości 75 mm, a dwie – 154 mm. Prowadnice szuflad wraz z mechanizmem wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów. Praktyczną funkcją jest blokada zabezpieczająca przed samoczynnym wysuwaniem się szuflad, a także możliwość zablokowania szafki przed przesuwaniem, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę pracy w warsztacie.

W zestawie znajdują się dwa klucze umożliwiające zamknięcie szafki. Kółka szafki narzędziowej w rozmiarze 5 x 1.25” wykonane zostały z PCV. Osadzone są na łożyskach kulkowych, gwarantujących długotrwałą eksploatację produktu. Dodatkowym atutem jest wzmocniony blat z tworzywa ABS. Szafka narzędziowa HT7G046 dostępna jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od połowy kwietnia bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr. HB

 

HT7G046

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar