SZABLON DO WYZNACZANIA OTWORÓW YATO YT-44130

Aby ułatwić seryjne i dokładne punktowo wykonywanie otworów w elementach z drewna, metali i tworzyw sztucznych, marka YATO zaproponowała łatwy w stosowaniu i trwały szablon YT-44130.

Szablonem YATO YT-44130 profesjonalista lub majsterkowicz może w łatwy sposób precyzyjnie wyznaczyć punkty wiercenia. Przyrząd pozwala na równoczesne rozplanowanie trzech otworów w różnych odległościach. Po zablokowaniu wybranych ustawień szablonu wyznaczanie uprzednio rozplanowanych punktów można wielokrotnie powtarzać w innym miejscu lub na innym materiale. Szablon możemy zastosować do trasowania w drewnie, metalach, tworzywach sztucznych itp. Jego ramię główne wykonano z aluminium i naniesiono na nim w sposób trwały podziałkę milimetrową do 250 mm. Przyrząd wyposażony jest

w ruchomy, blokowany śrubą ogranicznik równoległy, pomocny w ustalaniu odległości od krawędzi obrabianego materiału. Na listwie głównej znajdują się trzy przesuwane znaczniki wyposażone w śruby blokujące oraz dwie podziałki: milimetrowa i calowa.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments