SZABLON DO ŁĄCZENIA BLATÓW KUCHENNYCH FESTOOL APS 900/2

Montaż i precyzyjne łączenie blatów roboczych to nieodzowny element aranżacji przestrzeni kuchennej. Od stycznia 2019 r. firma Festool włączy do swojej oferty nowy szablon do frezowania APS 900/2, za pomocą którego można łatwo uzyskać zlicowane połączenia blatów roboczych pod kątem 90°.

 

Firma Festool wyposażyła swój nowy szablon do frezowania APS 900/2 w nowe, praktyczne szczegóły. To sprawia, że frezowanie i zlicowane łączenie blatów roboczych pod kątem 90° stało się jeszcze łatwiejsze. Stabilne pozycjonowanie szablonu jest możliwe dzięki zintegrowanej opcji mocowania, co gwarantuje uzyskanie dokładnych wyników – nawet w przypadku kilku operacji frezowania w tym samym wpuście. Nowy APS jest idealnym rozwiązaniem

w przypadku łączenia elementów narożnych i blatów z wykorzystaniem stałego ogranicznika. W wyniku zmian zachodzących na rynku zapotrzebowanie na blaty robocze o głębokości 650 milimetrów jest coraz większe. Dzięki nowemu APS blaty o głębokości od 600 do 650 milimetrów można frezować w jednym mocowaniu. Przesunięcie szablonu umożliwia również obróbkę blatów do 900 milimetrów – a dzięki zastosowaniu profili przedłużających nawet powyżej 900 milimetrów. Dostępne na rynku okucia do łączenia mogą być osadzane na spodzie płyty za pomocą dwóch dowolnie ustawianych szablonów do frezowania.

 

 

Firma Festool wyposażyła nowy APS w zintegrowane możliwości mocowania z myślą o zapewnieniu wygodnego i bezpiecznego montażu ścisków dźwigniowych Festool. Szablon do frezowania jest wykonany z aluminium, dlatego wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Anodowana powierzchnia chroni szablon przed wytarciem pierścienia kopiującego na krawędzi prowadzącej. Festool zaleca stosowanie nowego APS 900/2 w połączeniu z frezarką górnowrzecionową OF 2200 lub OF 1400 z frezem o średnicy 14 mm z wymiennymi płytkami do wpustów i pierścieniem kopiującym o średnicy 30 mm. Produkt będzie dostępny u autoryzowanych dystrybutorów Festool od stycznia 2019 r. Więcej informacji na stronie www.festool.pl.

PW (Festool)

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar