SYSTEM DO UKŁADANIA PŁYTEK DEDRA DED02QL1

System do układania płytek Dedra DED02QL1 pozwala na uzyskanie idealnie płaskiej i równej powierzchni. Jest bardzo łatwy w obsłudze, a tempo pracy pozwala na znaczną oszczędność czasu.

 

Zestaw DED02QL1 składa się z 50 krążków, 50 klinów oraz 1 kluczyka do krążków. Dodatkowo Dedra ma w ofercie zestaw uzupełniający klinów (100 sztuk tzestaw umożliwia ułożenie, w zależności od rozmiarów płytek, od 1,13 m2 (płytki 30 x 30 cm) do 4,5 m2 (płytki 60 x 60 cm) powierzchni. Zastosowanie systemu nie wymaga praktycznie żadnego szkolenia, ponieważ płytki układa się w sposób tradycyjny, dodatkowo stosując kliny. Zaś nierówności między płytkami eliminuje się za pomocą krążków.

Po zaschnięciu kleju usuwa się mechanicznie wystające części klinów. Dodatkowym zastosowaniem krążków jest ustalanie szczelin między płytkami, co eliminuje użycie krzyżyków dystansowych. System działa więc w dwóch płaszczyznach i zarówno utrzymuje idealnie równy poziom układanych powierzchni, jak też odległości pomiędzy układanymi płytkami, a ponadto pozwala zaoszczędzić czas.

Untitled-1

Jak widać z tego krótkiego przeglądu, Dedra oferuje pełny asortyment przecinarek do glazury: ręcznych i elektrycznych. Każdy więc, kto układa profesjonalnie glazurę czy chce to zrobić tylko we własnym domu, aby zaoszczędzić na robociźnie, znajdzie dla siebie odpowiednie narzędzie czy urządzenie. Naszym zdaniem, korzystając z przecinarek Dedry, wykonamy sprawnie i precyzyjnie wszystkie prace przy obróbce glazury czy płytek z kamienia. Reszta zależy od naszych umiejętności. Jeśli nie jesteśmy ich pewni, pracę ułatwi system Dedry do układania płytek.

opr. HB (mat, Dedra)
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar