SYSTEM AKUMULATOROWY 18V STANLEY FATMAX V20 – ZNACZNIE WYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Linia bezprzewodowych elektronarzędzi 18V STANLEY® FATMAX® V20 została zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności pracy. Oferuje zaawansowaną technologię akumulatorów, profesjonalną jakość wykonania oraz niezrównaną funkcjonalność i doskonały stosunek ceny do jakości.

STANLEY w ramach poszerzania swojego portfolio wprowadza na rynek serię elektronarzędzi nowej generacji: system akumulatorowy 18V STANLEY FATMAX V20. W jego skład wchodzi ponad 50 niezawodnych, wysokiej jakości narzędzi i urządzeń, począwszy od wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pił, a skończywszy na narzędziach tnących, gwoździarkach i sprzęcie ogrodowym. Specjaliści mogą więc korzystać

z kompletnego systemu elektronarzędzi i możliwości wyboru spośród 4 akumulatorów o różnej pojemności, które są w pełni kompatybilne z całą gamą prezentowanych produktów. Mogą je dobierać w zależności od swoich indywidualnych potrzeb. I tak akumulator 1.5 Ah oferuje doskonały stosunek ceny do jakości i dużą moc, model 2.0 Ah wydłuża czas pracy, zaś wersja 4.0 Ah przeznaczona jest do bardziej wymagających zadań. Natomiast czwarty akumulator 6.0 Ah zapewnia najwyższą moc oraz najdłuższy czas pracy i dlatego przeznaczony jest do najbardziej wymagających profesjonalnych zastosowań.


Jak łatwo zauważyć, systemu akumulatorów litowo-jonowych 18V STANLEY FATMAX V20 możemy użyć podczas montażu zabudowy kuchennej, adaptacji poddasza czy nawet zmiany aranżacji ogrodu itd. Pozwala on oszczędzać koszty oraz wysiłek i jednocześnie zwiększać produktywność w miejscu pracy.

Co ważne, inżynierowie firmy STANLEY przeprojektowali od podstaw technologię akumulatorową STANLEY FATMAX, stosując wiele udoskonalonych rozwiązań, w tym także wskaźnik stanu naładowania informujący użytkownika o aktualnym poziomie energii w ogniwach. Efektem ich pracy jest znacznie dłuższa żywotność akumulatorów i maksymalizacja ich czasu pracy.
Zastosowane w akumulatorach 18V STANLEY FATMAX V20 ogniwa profesjonalnej klasy charakteryzują się brakiem efektu pamięci i minimalnym poziomem samoczynnego rozładowania, szczególnie w skrajnych temperaturach (od -30°C do +75°C). Omawiane akumulatory produkowane są na zautomatyzowanej linii montażowej w sterylnych warunkach zgodnie z najwyższymi standardami i poddawane rygorystycznym procedurom kontroli jakości STANLEY. Podczas nich wykonuje się surowe testy sprawdzające m.in. ich zabezpieczenie przed przenikaniem wilgoci, odporność na wstrząsy termiczne, upadki i drgania. W ten sposób firma STANLEY zapewnia akumulatorom 18V STANLEY FATMAX V20 najwyższą jakość wykonania i niezawodność.

Jednakże nie tylko system akumulatorowy został udoskonalony w nowej serii elektronarzędzi 18V STANLEY FATMAX V20. Maszyny zostały również całkowicie zmodernizowane. Zastosowano w nich wiele innowacji i ulepszeń, takich jak udoskonalone silniki, elektronika chroniąca przed przeciążeniem i zbyt wysoką temperaturą, przełączniki o lepszych parametrach prądowych czy bardziej wytrzymałe obudowy. W efekcie elektronarzędzia 18V STANLEY FATMAX V20 mają mniejsze wymagania w zakresie konserwacji, wysoką trwałość i niezawodność, jak też bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości.

Od ponad 175 lat umożliwiamy specjalistom budowanie, udoskonalanie, naprawianie i ochronę świata, wspierając ich w wykonywaniu pracy z optymalną wydajnością. Nowa generacja narzędzi akumulatorowych STANLEY FATMAX wydatnie zwiększa produktywność, umożliwiając profesjonalistom sprawną realizację projektów dzięki wykorzystaniu swobody pracy, jaką dają urządzenia bezprzewodowe, które pracują długo i wydajnie. Jesteśmy przekonani, że fachowcy będą pod wrażeniem tego niezwykle wytrzymałego systemu, który oferuje najlepszą w swojej klasie wydajność, jakość, niezawodność i trwałość, łącząc ją z kompatybilnością akumulatorów z całą gamą produktów. Przy tym dzięki długowiecznym ogniwom nasze akumulatory 18V STANLEY FATMAX V20 są gotowe do pracy zawsze – kiedy nasi użytkownicy ich potrzebują, aby sprawnie wykonać zadanie – stwierdza Dagmara Sokołowska, marketing STANLEY.

W skład serii 18V STANLEY FATMAX V20 wchodzą następujące wysoce wydajne narzędzia akumulatorowe: wiertarki udarowe, wiertarko-wkrętarki, wkrętarki i

klucze udarowe, narzędzia do cięcia i przecinania różnych materiałów, piły szablaste, pilarki tarczowe i ukosowe, wyrzynarki, szlifierki kątowe i oscylacyjne, reflektory, latarki i lampy warsztatowe, gwoździarki, sztyfciarki, odkurzacze do pracy na mokro i sucho, kompresory, opalarki, wentylatory warsztatowe. Grupę elektronarzędzi uzupełnia duża gama narzędzi ogrodowych: piły łańcuchowe, w tym na wysięgniku, nożyce do żywopłotu, kosiarki, podkaszarki, myjki ciśnieniowe i dmuchawy. Szczegółowe informacje na temat serii 18V STANLEY FATMAX V20 są dostępne na stronie https://www.stanleyworks.pl/

opr.LP
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments