Sukces YATO na targach LubTECH

Z bardzo ciepłym przyjęciem odwiedzających spotkała się oferta motoryzacyjna marki YATO, wystawiona na Targach Techniki Motoryzacyjnej LubTECH.

 

 

 

Stoisko z produktami YATO przygotowała firma ASMET, doświadczony partner handlowy marki prowadzący sklepy patronackie YATO w Puławach, Zamościu i Lublinie. Zaprezentowany został szeroki asortyment motoryzacyjny i ogólnonarzędziowy YATO. Z największym zainteresowaniem spotkały się narzędzia pneumatyczne, ściągacze do łożysk, zestawy narzędziowe i kompresor olejowy będący nowością sezonu.
 – Dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko Asmet za zainteresowanie naszymi produktami – powiedział Adam Godula, kierownik marketingu TOYA S.A. – Zapraszamy też do współpracy

ze sklepami patronackimi YATO prowadzonymi przez firmę ASMET. Targi LubTECH to dla nas ważne wydarzenie w regionie Polski wschodniej, na którym możemy promować nie tylko produkty spod znaku YATO, ale także wspierać marketingowo naszych partnerów handlowych. Sądzę, że targi regionalne, takie jak LubTECH, pozwalają nam docierać do ostatecznych klientów, będących użytkownikami naszych narzędzi.


ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments