Strefa Testów na BUDMIE

Już wkrótce, w dniach 11-14 marca 2014 odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Tradycyjnie już organizatorzy targów przygotowali wiele atrakcji dla różnych grup zawodowych związanych z sektorem budownictwa. Jedną z nich jest Strefa Testów.

 

 

 

 

W Strefie Testów każdy ze zwiedzających będzie miał okazję własnoręcznie przetestować urządzenia i materiały budowlane i dowiedzieć się o najlepszym sposobie ich zastosowania pod okiem specjalistów. Ogromne zainteresowanie, jakim cieszyła się Strefa Testów w poprzedniej edycji

targów, skłoniło organizatorów do znacznego powiększenia powierzchni strefy, która w tym roku zaprezentuje ofertę zdecydowanie większej liczby wystawców w pawilonie nr 2 (ponadtrzykrotnie większa ekspozycja w stosunku do ubiegłej edycji targów BUDMA). W tegorocznej edycji swoje produkty zaprezentują firmy: DEN BRAVEN, ENKE WERK, GLASSOLUTIONS SAINT-GOBAIN, KEMPER, LŁ (LANGE ŁUKASZUK), POMP SERVICE, RHEINZINKm, SELENA, SOPRO, WIENERBERGER.

Ci zwiedzający STREFĘ TESTÓW, których szczególnie interesują nowości z segmentu elektronarzędzi, z pewnością chętnie obejrzą pokazy na stoisku firmy LŁ, gdzie zaprezentowane zostaną: odkurzacz przemysłowy Starmix iPulse ARD 1435 Permanent, młotowiertarka elektropneumatyczna Kress 360 BPS BiPower oraz mieszarka rotacyjna Collomix AOX, zaś członkowie ekip remontowych zwrócą uwagę na agregat GRACO MARK V Premium, pistolet hydrodynamiczny GRACO EASY MAX oraz agregat GRACO T-MAX 506 do natrysku gładzi prezentowane przez POMP SERVICE. Aby uzyskać zaproszenie, umożliwiające bezpłatny wstęp na targi BUDMA oraz wyżej wymienione dodatkowe wydarzenia, wystarczy skontaktować się z organizatorami targów bądź zarejestrować się na portalu www.mtp24.pl.

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar