Stowarzyszenie branżowe Edra/Ghin ma nowego prezesa

Prezes firmy Kingfisher, Thierry Garnier, został nowym prezesem międzynarodowego stowarzyszenia Edra/Ghin, które działa w branży DIY.

Zastępcą Thierry Garniera w zarządzie Edra/Ghin wybrano Erwina van Osta, właściciela i dyrektora generalnego belgijskiej sieci Hubo. Zmiany w zarządzie stowarzyszenia Edra/Ghin były konsekwencją przejścia na emeryturę jego poprzedniego prezesa Sergio Giroldiego, dyrektora generalnego Obi.
Thierry Garnier pochodzi z Francji i jest inżynierem z dyplomem École Polytechnique i École des Mines w Paryżu. W 2016 roku został odznaczony Orderem Francuskiej Legii Honorowej (Chevalier de l’Ordre National de la Légion d’Honneur). Przed pracą w firmie Kingfisher był zatrudniony na stanowiskach menedżerskich we francuskiej grupie detalicznej Carrefour.

We wrześniu 2019 roku został dyrektorem generalnym brytyjskiej grupy DIY Kingfisher, do której należy w 8 krajach europejskich ponad 1500 marketów tworzących sieci: B&Q, Castorama, Brico Dépôt, Screwfix, Tradepoint i Koçtaş.

Thierry Garnier, prezes zarządu EDRA/GHIN i Grupy Kingfisher

Jak wiadomo, Edra/Ghin to globalna sieć skupiająca sprzedawców detalicznych branży home improvement z całego świata. Jestem więc zaszczycony możliwością reprezentowania tej fantastycznej branży, która odgrywa wyjątkową rolę w ulepszaniu naszych domów i życia – powiedział Garnier, komentując swój wybór na prezesa zarządu Edra/Ghin.

HB (mat. Edra/Ghin)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments