STATYW WIERTARSKI GRAPHITE 56H655

Marka GRAPHITE, która oferuje szeroki asortyment elektronarzędzi spełniających wymagania profesjonalistów, wprowadziła do swojego portfolio produktów statyw wiertarski 56H655 pozwalający używać wiertarki ręcznej jak wiertarki kolumnowej.

 

Statyw wiertarski GRAPHITE 56H655 przeznaczony jest do wiercenia o skoku do 60 mm (dane dla 90°), przy maksymalnej wysokości pracy 400 mm. Jego uchwyt mocujący dzięki wyposażeniu go w adaptery redukcyjne pozwala zamontować większość wiertarek dostępnych na rynku, mających zarówno najbardziej popularną średnicę kołnierza wynoszącą 43 mm, jak też 42, 38 lub 25 mm. Głowica statywu może pracować pod kątami w zakresie od 0° do 90°, zaś wskaźnik głębokości wiercenia pozwala na dokładne jej określenie. Statyw

ma mechanizm dźwigniowy, który pozwala precyzyjnie prowadzić wiertarkę w pionie, zaś sprężyna powrotna samoczynnie podnosi ją po zwolnieniu dźwigni.

Statyw wspiera się na solidnej, odlewanej żeliwnej podstawie stabilizującej jego konstrukcję i gwarantuje precyzję pracy. Frezowana powierzchnia robocza podstawy ma rowki do mocowania uchwytów zaciskowych i imadeł. Statyw można przytwierdzić do blatu roboczego poprzez umieszczone w postawie cztery otwory.

opr. HB

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar