STATYW DO LAMP PROLINE 66169

66169 – takie oznaczenie otrzymał niezwykle praktyczny statyw oświetleniowy PROLINE. Rozszerza on możliwości zastosowania lamp LED znajdujących się w ofercie tego producenta.

Jak powszechnie wiadomo, oświetlenie dodatkowe przydaje się przy pracach remontowych, wykończeniowych, warsztatowych i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba doświetlenia miejsca pracy. W takiej sytuacji można oczywiście skorzystać ze zwykłych latarek ręcznych, akumulatorowych naświetlaczy LED, czy opartych na tym samym źródle światła lamp zasilanych baterią systemową. Mimo wielu zalet tych rozwiązań, do lepszego wykorzystania źródła światła niezbędny jest stabilny, regulowany statyw, na którym możemy je zamocować. Mimo że niektóre lampy LED wyposażone są w zintegrowany stelaż umożliwiający ich postawienie lub

zawieszenie, to jednak takie rozwiązanie nie nadaje się w 100% do precyzyjnego i łatwego doświetlenia miejsca pracy. Najbardziej pewnym i efektywnym będzie stabilny, regulowany i intuicyjny w obsłudze statyw.

Charakteryzujący się powyższymi cechami produkt pojawił się ostatnio w ofercie marki PROLINE. Jego główną część stanowi wysokociśnieniowo odlewany korpus aluminiowy, który następnie został pomalowany proszkowo. Takie rozwiązania sprawiają, że mimo swej optycznej masywności statyw ma niską wagę. Szeroki rozstaw nóg sprawia, że jest bardzo stabilny i jest w stanie utrzymać zamontowane lampy nawet w czasie porywistego wiatru. Wykorzystanie aluminium sprawia, że statyw PROLINE jest odporny na korozję i tym samym jego okres użytkowania jest praktycznie nieograniczony.
Jeśli chodzi o walory użytkowe, to najniżej lampy można umieścić na wysokości 85 cm, taką wysokość ma statyw po złożeniu. Natomiast najwyższym punktem montażu jest 182 cm, bo do takiej wysokości statyw się rozkłada. Na statywie można zamontować jedną bądź dwie lampy LED. Jeśli ma być to jedna, to umieszcza się ją centralnie, jeśli dwi,e wówczas wykorzystujemy demontowalny wspornik, który wyposażony jest w uchwyt do przenoszenia.

Statyw może być używany z lampami LED różnych producentów, o ile ich stelaże i punkty montażowe są zgodne z tymi umieszczonymi na statywie. Producent potwierdza, że na statywie PROLINE 66169 można szybko i łatwo zamontować dwie lampy LED PROLINE 66188.

Są to wydajne źródła światła zasilane sieciowo. Ich sercem jest 45 diod SMD LED. Generują one strumień świetlny o jasności 2500 lumenów. Posiadają klasę wodoodporności IP65. Mogą być zatem używane w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

JCh

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar