SPOTKANIE PARTNERÓW HANDLOWYCH FABRYKI „WIERTŁA BAILDON” S.A.

24 października w warszawskiej siedzibie Grupy Topex odbyło się spotkanie dystrybutorów wierteł produkowanych Fabryce „Wiertła Baildon” S.A. Przybyło na nie około 50 przedstawicieli firm partnerskich.

 

Celem spotkania było przybliżenie Grupy Topex i jej strategii dystrybutorom fabryki, omówienie spaw bieżących i planów na przyszłość. Piotr Potowski – dyrektor generalny Grupy Topex (GTX) i prezes Rady Nadzorczej FWB przedstawił strategię działania Grupy Topex oraz dystrybuowane przez nią marki produktowe. – Grupa Topex tworzy i rozwija swoją kulturę organizacyjną w oparciu o filozofię odpowiedzialności społecznej (CSR) – stwierdził Piotr Potowski. – Prowadzimy odpowiedzialną politykę względem pracowników, środowiska i otoczenia, zaś cele biznesowe firmy realizujemy

na zasadzie win-win. Inwestycję w FWB traktujemy jako inwestycję branżową, liczymy na jej monetyzację, ale wierzymy też w naszą misję społeczną, jaką jest ratowanie polskich wierteł.

 

Przedstawiciele Zarządu Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. omawiali z dystrybutorami zasady bieżącej współpracy oraz plany na przyszłość. Prezes Zarządu fabryki Marcin Salski w swoim wystąpieniu między innymi powiedział: – Wejście do Grupy Topex to dla FWB szansa na rozwój dzięki synergii firm i obustronnemu wzbogaceniu know-how oraz poszerzeniu rynku. Fabryka zamierza realizować ambitne plany gruntownej modernizacji i ekspansji rynkowej. Będzie także dążyć do poprawy współpracy z dostawcami i przyspieszenia dostaw oraz doskonalenia procesu produkcyjnego.

Dyrektor handlowy – Paweł Bil – podkreślił kluczowe znaczenie dystrybutorów fabryki dla jej rozwoju: – Fabryka będzie rozwijać dobrą współpracę ze swoimi partnerami, oferując im wsparcie techniczne oraz dobre warunki handlowe. W zamian liczy na wzrost sprzedaży i promowanie marki „Wiertła Baildon” wśród polskich klientów.
W trakcie spotkania partnerzy handlowi Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. zwiedzili zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania znajdujący się w siedzibie GTX i zapoznali się z jego pracą. Gościli także w siostrzanej spółce GTX Service, gdzie poza innymi usługami technicznymi naprawia się urządzenia wielu znanych marek elektronarzędzi, oraz w dziale kontroli jakości, który m.in. zajmuje się testami maszyn, narzędzi oraz akcesoriów i bada ich zgodność z normamibezpieczeństwa.

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest