SPOGA + GAFA SZUKA MŁODYCH ZDOLNYCH PROJEKTANTÓW

Organizatorzy prestiżowych targów w Kolonii Spoga + gafa zapraszają młodych projektantów do udziału w konkursie YoungStar 2017. Nabór aplikacji już się rozpoczął.

Do udziału w rywalizacji zaproszeni są studenci i projektanci, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich trzech lat. Ich zadanie polega na zmierzeniu się z tematem „Salon w plenerze” (Outdoor Living). 15 najlepszych uczestników konkursu będzie miało okazję zaprezentować swoje projekty podczas targów w Kolonii, przed międzynarodową publicznością, w tym przed potencjalnymi producentami. Jest o co walczyć, ponieważ ubiegłoroczne targi Spoga + gafa odwiedziło ponad 39.000 gości. Oczywiście, do zdobycia są również nagrody pieniężne o łącznej wartości 7000 euro.
Jak

wyjaśniają organizatorzy konkursu, prace mogą koncentrować się na meblach do ogrodu, na balkon lub taras, na systemach nawadniających, zadaszeniach i innych elementach związanych z życiem w plenerze. Ocenie podlegać będą ogólna koncepcja, oryginalność projektu, wizja projektanta, funkcjonalność i jakość prezentacji. Termin nadsyłania prac upływa 1 kwietnia 2017 r. Aplikować można poprzez stronę http://www.spogagafa.com/spogagafa/Landing-Pages/Contest-young-star-garden-unique/index.php. Więcej informacji uzyskać można pod adresem: http://www.global-competence.net/interiors/. Targi Spoga + gafa odbędą się w Kolonii 3 i 4 września (więcej na stronie www.spogagafa.com). Konkurs YoungStar 2017 rozstrzygnięty zostanie 3 września. Dzień Ogrodów, otwarty dla zwiedzających i klientów detalicznych, zaplanowany został na dni 2 i 3 września (więcej informacji na www.tagdesgartens-koeln.com).

x_spogafa_16_034_007

spogafa_16_005_025

spogafa_16_005_019

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments