SPOGA + GAFA 2017 SZYKUJE SIĘ REKORDOWA LICZBA WYSTAWCÓW

Od 3 do 5 września 2017 r. odbędą się w Kolonii coroczne targi Spoga + gafa. Już teraz, na pół roku przed wydarzeniem, zarejestrowała się rekordowa liczba wystawców.

 

Tradycyjnie we wrześniu goście z całego świata zjadą do Kolonii, by zobaczyć ogrody wszystkich kontynentów zaprezentowane w pigułce. W jednym miejscu i czasie pojawią się niemal wszyscy, którzy liczą się w tej branży. Obecnie zarezerwowane jest już aż 94 proc. powierzchni, czyli o 10 proc. więcej niż na pół roku przed poprzednią edycją. Swój udział zapowiedziały firmy reprezentujące 50 krajów, co potwierdza, że Spoga + gafa utrzymuje pozycję wiodących targów międzynarodowych w branży

dom i ogród.

spogafa_15_033_004

Ekspozycje podzielone zostaną na cztery kategorie: życie w ogrodzie, projekty ogrodów i ich pielęgnacja, grille i przyjęcia ogrodowe oraz ogrody unikatowe. Organizatorzy z firmy Koelnmesse zapowiadają wzbogacenie programu targów o nowe imprezy towarzyszące i specjalne tematy, takie jak grill na świeżym powietrzu, trendy roślinne, technologie akumulatorów i inteligentne ogrodnictwo.
Stało się już tradycją, że najliczniej reprezentowaną kategorią jest „życie w ogrodzie”. W segmencie tym swoją ofertę zaprezentują takie firmy, jak Deroma, edelman, elho, emsa, 4 Seasons, Hartman, Keter, Koopman International, Lechuza, MWH, Müsing i Scheurich. Kategorię związaną z projektowaniem i pielęgnacją ogrodów reprezentować będą m.in. Biohort, Birchmeier, BM-Massivholz, Briggs & Stratton, Felco, FITT, Freund Victoria, Hozelock, Mesto i Stiga. Żywą zieleń w nowej odsłonie zaoferują Fleuroselect, Heidezüchtung Kurt Kramer, Landgard Plants Ordering Days, Selecta One i zu Jeddeloh. Podczas targów wystawcy przedstawią również szeroki asortyment produktów niezbędnych pasjonatom grilla. W tym segmencie pokażą się m.in. firmy barbecook, beef Eater, Big Green Egg, Broil Chef , Cadac, Char-Broil, Campingaz, DKB Outdoorchef, Enders Colsman, Landmann, Napoleon, Onward, Rösle i Weber-Stephen. Nie zabraknie również prezentacji mebli ogrodowych. W tej dziedzinie swoje oferty wyeksponują m.in. Cane.line, Glatz, Houe, jankurtz, Nardi, sieger, Tuvatextil, Zebra i Zumsteg.

spogafa_15_028_001

Dla zwiedzających, Spoga + gafa 2017 otwarta będzie w dniach 3 i 4 września od 9:00 do 18:00 i 5 września od 9:00 do 17:00. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.spogagafa.com. Dzień poświęcony ogrodom otwarty jest dla klientów detalicznych i odwiedzających targi w dniach 2 i 3 września od 9:00 do 18:00. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.tagdesgartens-koeln.com.

spogafa_15_037_006

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments