Spodnie robocze NEO 6 w 1

Asortyment marki NEO w ostatnim czasie rozszerzył się o wysokiej jakości, wytrzymałą i funkcjonalną odzież roboczą. Jedną z najciekawszych pozycji dostępnych na sklepowych półkach są spodnie robocze NEO 6 w 1 81-320.

 

Spodnie NEO 6 w 1 wykonane zostały w 100% z bawełny o gramaturze 180 g, która zwiększa komfort noszenia, zwłaszcza przy wysokich temperaturach. Spodnie dostępne są w kolorze, który nie przyciąga promieni słonecznych, co na otwartych placach budowy jest jego ogromną zaletą. Jednak najistotniejszą kwestią w przypadku nowych spodni NEO jest system odpinanych nogawek i szelek, umożliwiający dowolną konfigurację produktu w

zależności od panujących warunków. Spodnie 6 w 1 mogą być stosowane jako spodnie robocze długie, spodnie 3/4 lub krótkie. Nowość z linii NEO BHP docenią fachowcy pracujący w terenie. Dzięki wielofunkcyjnym kieszeniom, spodnie umożliwiają przenoszenie nie tylko podstawowych narzędzi, ale również innych przydatnych przedmiotów jak telefon czy krótkofalówka.

Oprócz funkcjonalności i wygody, nowe spodnie robocze NEO cechuje również wysoka wytrzymałość. Miejsca najbardziej narażone na przetarcia czy inne uszkodzenia mechaniczne zostały specjalnie wzmocnione, dzięki czemu spodnie wytrzymają nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Dodatkowo odzież wyposażono w specjalne „kieszenie” na kolanach, umożliwiające zamontowanie piankowych wkładek. Uzupełnieniem dla spodni jest dostępna w ofercie NEO bluza z odpinanymi rękawami. Cała odzież z nowej linii BHP posiada certyfikat CE dokumentujący  zgodność z normą EN340.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar