SPECJALISTYCZNA LAMPA YATO YT-08509 COB LED DLA LAKIERNIKÓW

Katalog lamp diodowych YATO powiększył się właśnie o specjalistyczne narzędzia dla lakierników. Lampa diodowa YT-08509 umożliwia perfekcyjne dobieranie odcieni lakierów do koloru karoserii, ułatwia kontrolę efektów w trakcie pracy (zgodność odcieni i jakość powłoki), uwidacznia defekty lakiernicze (plamy, hologramy, przepalenia), ale przede wszystkim pozwala idealnie odtworzyć w warsztacie warunki naturalnego, równomiernego światła dziennego.

 

Źródłem światła w lampie YATO YT-08509 jest dioda LED COB o mocy 5 W i strumieniu światła 400 lumenów (temperatura barwowa 4500 K). Zapewnia ona wyraziste i intensywne oświetlenie i charakteryzuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw (CRI = 95). Lampa ma dwa tryby świecenia: pełny i oszczędny. Dzięki

nim możliwe jest oszczędzanie energii, która jest przechowywana w nowoczesnym akumulatorze litowo-jonowym o pojemności 2600 mAh (4 godz. ciągłego świecenia). Ogniwa ładuje się albo w stacji dokującej, którą można zamocować na ścianie warsztatu, albo kablem przez porty USB. Obudowa lampy, na której umieszczono wskaźnik naładowania baterii, ma obrotową konstrukcję z haczykiem i wkładkami magnetycznymi, które umożliwiają ustawianie jej pod dowolnym kątem w zakresie 0–180°. Lampa jest odporna na wodę i pył zgodnie z normą IP65.

yt-08509_c

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments