Sklepy PSB Mrówka w Polsce

Grupa PSB Handel S.A. jest ważnym graczem na rynku dystrybucji materiałów budowlanych i remontowych od 26 lat. Kontynuuje ekspansję sklepów PSB Mrówka w różnych regionach Polski.

363 Mrówki

Pod szyldem PSB Mrówka działają już 363 sklepy. Placówki Grupy PSB zlokalizowane są w 85% powiatów w Polsce, w których zaopatruje się około 4 miliony gospodarstw domowych. W tym roku zostały już otwarte nowe markety w Gorlicach, Gościnie, Konstantynowie Łódzkim, Maciejowicach i Skarżysku-Kamiennej. Sieć sklepów PSB Mrówka oferuje szeroki wybór produktów, od remontowych

po artykuły wyposażenia domu i ogrodu. Zatrudnia także ponad 7800 pracowników, co stawia sieć w gronie liczących się pracodawców.

8,5 miliarda złotych obrotu

Przychody łączne firm tworzących sieć za rok 2023 wyniosły 8,5 miliarda złotych, co stanowi ok. 18% rynku dystrybucji materiałów budowlanych w kraju. Znaczącą cześć zaopatrzenia placówki PSB Mrówka realizują przez Centralę firmy (Grupa PSB Handel SA), której przychody za 2023 r osiągnęły pułap 3,9 mld zł.
Ponadto, marka PSB cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród respondentów, z 81% deklarujących znajomość dowolnej marki PSB. Jest to dowód na silną pozycję marki w świadomości konsumentów na polskim rynku.

Marzena Mysior-Syczuk (Grupa PSB Handel S.A.)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments