Segmentowe tarcze diamentowe od marki Högert Technik

Akcesoria do elektronarzędzi jako jedna ze stale rozwijanych kategorii marki Högert Technik zostały wzbogacone o nowe tarcze diamentowe.

Tarcze diamentowe Högert Technik i ich rodzaje

W ofercie znalazły się tarcze diamentowe segmentowe, turbo oraz ultra cienkie. Narzędzia te wykorzystywane są głównie w pracach remontowo-budowlanych, wykończeniowych czy instalatorskich. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców tarcze diamentowe Högert Technik doskonale nadają się do użytku profesjonalnego.

Segmentowe tarcze diamentowe Högert Technik

Dostępne są w 3 średnicach 115, 125 i 230 mm i z otworem mocującym 22,23 mm oraz oznaczone odpowiednio jako HT6D750, HT6D751 i HT6D752. Znajdą zastosowanie w cięciu szlifierkami kątowymi

takich materiałów budowlanych, jak asfalt, cegła, klinkier, beton, beton zbrojony oraz kostka brukowa itp.


Szybkie i precyzyjne cięcie wymienionych materiałów omawianymi narzędziami zapewniają segmenty o dużej zawartości ziarna diamentowego. Tarcze diamentowe Högert Technik posiadają dokładnie wykonany, wzmocniony korpus, który stabilizuje proces cięcia i zmniejsza drgania tarczy. Tarcze charakteryzują się też zwiększoną trwałością krawędzi tnących. Grubość segmentów tarcz 115 i 125 mm to 2 mm, zaś 230 mm – 2,6 mm (HT6D752). Tarcze diamentowe Högert Technik optymalnie łączą dwie istotne cechy tego typu narzędzi: dużą szybkość cięcia i wysoką trwałość segmentów.

Tarcze diamentowe segmentowe, jak i pozostałe tarcze turbo i ultra cienkie Högert Technik dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki na terenie całego kraju oraz w sprzedaży online. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments