ŚCISKI ŚLUSARSKIE BESSEY OMEGA GZ O SILE MOCUJĄCEJ DO 5000 N

Ściski ślusarskie BESSEY OMEGA GZ umożliwiają mocowanie elementów z siłą do 5000 N. Są to narzędzia, trwałe, mocne i pewne w działaniu, jak również bezpieczne w stosowaniu.

Ich kute stalowe ramiona stałe z łukiem OMEGA i ruchome poddano ulepszającej obróbce cieplnej. Dzięki temu ściski te mają wysoką sprężystość i elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na przeciążenia, w tym skręcanie. Umożliwiają przy tym przenoszenie dużych sił w linii prostej i zapobiegają ich zmniejszaniu się. Wyposażono je albo w rękojeść dwukomponentową wykonaną

z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, albo w pokrętło z zaokrąglonymi końcami umożliwiające łatwiejszą aplikację dużej siły podczas mocowania. Ważną zaletą ścisków BESSEY OMEGA GZ jest możliwość beznarzędziowej wymiany ich stopek, co znacznie przyspiesza przygotowanie ich do pracy. Do omawianych ścisków dostępne są nakładki na ramiona chroniące powierzchnie mocowanych elementów. Można je dociąć, dostosowując ich kształt do indywidualnych potrzeb. Ściski BESSEY OMEGA GZ oferowane są w dwóch podstawowych modelach: z (1) rękojeścią dwukomponentową oraz (2) pokrętłem. W sumie użytkownik ma do dyspozycji 12 wersji tych narzędzi o długościach 160, 200 250, 300, 400, 500 i 600 mm oraz szerokościach ramienia stałego wynoszących 80, 100, 120 i 140 mm.

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments