ŚCISKI GEARKLAMP GK FIRMY BESSEY W PROMOCYJNYM ZESTAWIE GEARKLAMP-SET

Ściski z przekładnią GearKlamp GK firmy BESSEY to innowacyjne narzędzia umożliwiające bezproblemowe mocowanie w trudno dostępnych miejscach. Niemiecka firma udostępniła je teraz w promocyjnym limitowanym zestawie GearKlamp-Set ze specjalną edycją narzędzia wielofunkcyjnego z dużymi nożycami DBST.

Przypomnijmy, że kilka lat temu niemiecka firma BESSEY wprowadziła na rynek ściski z przekładnią GearKlamp. Dzięki dwukomponentowej rękojeści z wysokiej jakości tworzywa sztucznego umieszczonej obok szyny możliwe jest stosowanie ścisków GearKlamp w trudno dostępnych miejscach. Umożliwiają one mocowanie z siłą do 2000 N. W ściskach zastosowano płynnie pracujące wrzeciono z gwintem trapezowym wyposażone w stopkę dociskową. Ramię nieruchome ścisku ma stopkę z nacięciem krzyżowym, dzięki

czemu możliwe jest mocowanie elementów o przekroju okrągłym, wielokątnym oraz z ostrymi krawędziami. Pracę ściskami ułatwia przycisk szybkiego przesuwania ramienia ruchomego. Aplikację zaś dużej siły ułatwia ergonomiczna rękojeść dwukomponentowa.

 

Ściski GearKlamp wyróżniają się nie tylko innowacyjną konstrukcją i rozwiązaniami zwiększającymi komfort pracy oraz zakres ich stosowania, ale także wysoką trwałością będącą konsekwencją standardów jakościowych przestrzeganych przez firmę Bessey. Do ich produkcji zastosowano bowiem wysokiej jakości materiały, takie jak poliamid wzmocniony włóknem szklanym, z którego wykonano ramię stałe i ruchome, oraz ulepszana cieplnie i czerniona stal, z której zrobiono profilowaną szynę. Obudowę mechanizmu napędowego ramienia ruchomego chroniącą przed pyłem i wiórami wykonano zaś z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Prezentowane ściski GearKlamp GK dostępne są w czterech wersjach o długościach 150 mm (GK15), 300 mm (GK30), 450 mm (GK45) i 600 (GK60) mm. Wersja 300 mm z wysięgiem 60 mm oznaczona jako GK30 dostępna jest teraz jako GK30-SET ze specjalną edycją narzędzia wielofunkcyjnego z dużymi nożycami DBST. Zawiera ono tak praktyczne narzędzia, jak: nożyce, nóż, piłka, pilnik, wkrętak do wkrętów z wgłębieniem krzyżowym oraz duży i mały wkrętak do wkrętów z rowkiem. Narzędzie wielofunkcyjne DBST ma rękojeść ze stali nierdzewnej z miękkimi wkładkami zapobiegającymi wyślizgiwaniu się podczas pracy. Jego długość całkowita po rozłożeniu to 175 mm, zaś po złożeniu – 100 mm.

 

Naszym zdaniem ściski Bessey GearKlamp GK to wysoce profesjonalne narzędzia dla najbardziej wymagających fachowców, a ich tegoroczna promocja trwa do wyczerpania zapasów atrakcyjnego zestawu GK30-SET.

pins

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments