ŚCIERNICA TALERZOWA Z WŁÓKNINĄ SZLIFIERSKĄ KLINGSPOR NUD500

Włókninowe ściernice talerzowe znajdują zastosowanie w szlifowaniu szerokiej gamy materiałów stalowych, jak również metali lekkich i nieżelaznych. Firmom zajmującym się obróbką szlifierską takich materiałów Klingspor zaproponował wysokowydajną ściernicę talerzową z włókniną szlifierską oznaczoną jako NUD500.

Nową ściernicą talerzową Klingspor NUD500 bardzo efektywnie i dokładnie oczyścimy, wygładzimy i wykończymy powierzchnie metali, jak też wstępnie wypolerujemy je. Zrobimy to w trzech krokach, a nie w pięciu czy sześciu, i dzięki temu zaoszczędzimy czas pracy i pieniądze wydane na narzędzia.

W swojej nowej ściernicy talerzowej NUD500 Klingspor zastosował wielokrotnie prasowane warstwy włókniny szlifierskiej z ziarnem węglika krzemu. Zamocowano je na postawie talerzowej. Nowa ściernica dostępna

jest w trzech granulacjach: coarse, medium i very fine. Pierwsza służy do szlifowania zgrubnego, druga – pośredniego, zaś trzecia – wykańczającego, jak również do wstępnego polerowania.

 

st_nud500
Ściernica talerzowa Klingspor NUD500 pod względem materiałowym przeznaczona jest do obróbki stali, stali stopowych i wysokostopowych oraz chromowo-niklowych, metali nieżelaznych i lekkich, tytanu itp. Zaś pod względem operacyjnym doskonale nadaje się do wykończenia powierzchni, delikatnego gratowania, usuwania spoin TIG. Przeznaczona jest do stosowania w małych szlifierkach kątowych i dostępna w średnicach 115 i 125 mm.

 

aq_nud500
Klingspor ściernicę talerzową z włókniną szlifierską NUD500 opracował z myślą o jej wykorzystaniu w firmach zajmujących się obróbką stali nierdzewnej, odnawianiem powierzchni metali, budową zbiorników i instalacji przemysłowych, w przemyśle lotniczym, zakładach produkujących wyposażenie dla przetwórstwa żywności i wyposażenia dla przemysłu farmaceutycznego oraz chemicznego.

pins
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar