Rusza jesienna edycja Festool Roadshow

26 września rusza w Polskę Festool Roadshow z nowościami akumulatorowymi: zagłębiarką TS 60 K, ukośnicą KSC 60, odkurzaczami CTC SYS i CTC MINI/MIDI.

Z Kościerzyny w Polskę

Festool Roadshow startuje 26 września w Kościerzynie. Na jego trasie jest 12 przystanków w całej Polsce, a o elektronarzędziach Festool opowiedzą osoby, które najlepiej je znają – doradcy techniczni Festool. To właśnie oni odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. znajduje się nowa zagłębiarka Festool TS 60 K, akumulatorowa przesuwna ukośnica Festool KSC 60 oraz mobilne odkurzacze Festool CTC SYS i CTC MINI/MIDI.

Wcześniejsza rejestracja – gwarantowany
prezent

Dla osób, które zgłoszą swoją obecność wcześniej na stronie wydarzenia: www.festool.pl/roadshow, organizatorzy przewidzieli prezenty powitalne – kubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz najpóźniej jeden dzień przed wybranym wydarzeniem oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej wygenerowany kupon.

Sprawdzenie pojemności akumulatorów Festool

Na każdym spotkaniu Festool Roadshow będzie obecny przedstawiciel Centralnego Serwisu Festool, który sprawdzi stan techniczny akumulatorów przyniesionych przez klientów. Należy więc przynieść ze sobą swój akumulator Festool, a mechanik z serwisu sprawdzi jego pojemność. Co więcej, będzie można także otrzymać szczegółowe informacje dotyczące korzyści wynikających z gwarancji all-inclusive oraz założyć konto MyFestool, a także uzyskać porady mechaników.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Festool i tym razem przygotował wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Każda osoba, która zgłosi się do konkursu w dniu wydarzenia i wykona przewidziane w nim zadanie, będzie miała niepowtarzalną szansę zdobycia cennych nagród, takich jak: radio budowlane BR 10 SYSROCK, pas narzędziowy TB-FT1 oraz ładowarka Phone Charger PHC 18 oraz wielu innych.

Specjalne oferty

Nie zabraknie również specjalnie przygotowanych ofert dostępnych tylko i wyłącznie w dniu wydarzenia za zakupy w programie Festool FinansowaniePLUS. Szczegółowe informacje dotyczące całej trasy Roadshow w Polsce można znaleźć na stronie www.festool.pl/roadshow

HB (opr. mat.Festool)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments