ROADSHOW HÖGERT TECHNIK

Sezon programu Roadshow Högert Technik jest już w pełni. W ciągu ostatnich trzech miesięcy zespół Högert Technik przeprowadził bowiem ponad 50 mobilnych prezentacji na terenie całej Polski. Na jesieni projekt nie zwalnia tempa. Kalendarz demo-cara na wrzesień jest już całkowicie wypełniony. W IV kwartale pokazy będą odbywały się też poza granicami Polski, na Bałkanach, gdzie wsparcie dostaną najlepsi partnerzy biznesowi firmy z Czarnogóry, Serbii oraz Chorwacji.

 

W ramach Roadshow organizowane są pokazy u dystrybutorów marki Högert Technik. Projekt przeznaczony jest dla wszystkich osób na co dzień używających narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Podczas wizyt demo-cara goście mają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w atrakcyjnych

szkoleniach technicznych. Organizowane są prezentacje dotyczące użyteczności i funkcjonalności narzędzi. Demo-car Högert Technik wyposażony jest nie tylko w kilkaset narzędzi, ale także w różne próbki materiałów, np. bloczki betonowe, płytki ceramiczne, szkło, blachy itp. Dlatego podczas pokazów przeprowadzane są testy produktowe, a uczestnicy mogą ciąć, wycinać i wiercić bez ograniczeń oraz bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Foto_4

Wiele narzędzi zostało specjalnie rozłożonych na części pierwsze, co daje możliwości obejrzenia różnych mechanizmów „od środka”, np. grzechotek, kluczy, tarcz itp. Samochód jest w pełni multimedialny. Przygotowane zostały filmy instruktażowe oraz tablice edukacyjne. Zespół specjalistów Högert Technik chętnie dzieli się wiedzą, zwraca uwagę na to, co jest ważne przy zakupie narzędzi ręcznych.
Demo-car Högert Technik to także gratka dla fanów motoryzacji. Mercedes Sprinter 319 CDI został dostosowany i tuningowany specjalnie do przeprowadzania pokazów narzędzi ręcznych. Samochód mierzy ponad 7 m długości, a sama powierzchnia ekspozycyjna wynosi około 8 m kw.

17-05-26_MAPKA-WOJEWODZTWA-HANDLOWCY-HOEGERT_prezentacje_aktualizacja

Warto wiedzieć, że spotkania nie wymagają rejestracji i formalności. Należy sprawdzić, kiedy multifunkcjonalna platforma edukacyjna Högert Technik odwiedzi naszą miejscowość. Warto też śledzić na bieżąco trasę na www.hoegert.com/pl/o-marce/roadshow-2017.

Foto_3

Foto 2

_F7A9162

_F7A9124

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments