REFLEKTOR AKUMULATOROWY YATO YT-81820

Reflektor akumulatorowy YATO YT-81820 sprawdzi się nie tylko w profesjonalnym warsztacie czy na placu budowy jako wydajne źródło światła, ale także na kempingu czy podczas letniego grillowania na łonie natury.

 

Źródłem światła w reflektorze YATO YT-81820 jest nowoczesna i wydajna dioda COB LED o mocy 10 W, która zapewnia strumień świetlny o wartości 800 lumenów. Światło ma przyjemną dla oka i skuteczną barwę o temperaturze 6000 K. Lampa czerpie energię z wydajnego akumulatora litowo-jonowego, który można doładowywać w dowolnym momencie. Ma on napięcie 3,7 V i pojemność 4400 mAh. Energii w ogniwach wystarcza na ok. 2,5 godz. ciągłej pracy. Ładuje się

je ok. 5,5 godz. przez port micro USB z komputera lub gniazdka zapalniczki samochodowej. O poziomie naładowania ogniw informują użytkownika diody sygnalizacyjne. Co ciekawe, reflektor ma dodatkowy port z „dużym” USB. Dzięki temu może on pełnić funkcję powerbanku – można do niego podłączyć np. smartfon i w ten sposób naładować go.

yt-81820-3

Reflektor YATO YT-81820 waży niespełna 0,5 kg, a jego rozmiary to 170 x 120 x 40 mm. Lampa ma solidną, wzmocnioną obudowę z krawędziami chronionymi elastycznym materiałem TPR. Z tyłu znajdziemy poręczny uchwyt do łatwego przenoszenia i ustawiania źródła światła pod dowolnym kątem.

Marek Pudło, pins
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar