RAPID WPROWADZA DO OFERTY NOWĄ PROFESJONALNĄ LINIĘ GWOŹDZIAREK I SZTYFCIAREK

Rapid, szwedzki specjalista w mocowaniu, zdradził szczegóły nowej oferty gwoździarek i sztyfciarek zaprojektowanych w oparciu o 80-letnie doświadczenie firmy, innowacyjną wiedzę i skandynawskie normy jakościowe.

Firmy dekarskie, ciesielskie oraz wykonawcy budynków drewnianych poszukują coraz lepszych rozwiązań, które zwiększą ich konkurencyjność. Mając to na uwadze, Rapid wprowadza na rynek nową, profesjonalną gamę pięciu gwoździarek pneumatycznych oraz sztyfciarek akumulatorowych, a także szeroką ofertę gwoździ i sztyftów. Uzupełnią one dotychczasową propozycję firmy, w której wśród szerokiej gamy narzędzi łączeniowych znaleźć mogliśmy dotąd 8 sztyfciarek i zszywaczy pneumatycznych. Każde narzędzie z nowej serii odpowiada na zwiększone wymagania użytkowników – od potrzeb dużych firm budowlanych do

mniejszych prac przeprowadzanych w naszych domach.

Tomasz Bzymek, dyrektor sprzedaży Rapid, wyjaśnia: – Ponad 80 lat doświadczenia nauczyło nas, jak ważna jest opinia użytkowników narzędzi. Słuchając ich, stworzyliśmy inteligentną linię produktów, zoptymalizowaną pod kątem potrzeb i wymagań naszych klientów, to znaczy wyposażoną w cechy, które najbardziej wpływają na przebieg dnia roboczego – bezpieczeństwo, niezawodność, wydajność i ergonomia. Potwierdzeniem wyjątkowo profesjonalnego standardu naszych produktów jest wydłużony okres gwarancji. Oferujemy 2 lata bez konieczności rejestrowania zakupu, jest to coś, czego nie znajdziemy u większości naszych konkurentów.

ra_5000004

Równocześnie z przedstawieniem nowej koncepcji i oferty produktów Tomasz Bzymek podkreśla, dlaczego wybór firmy Rapid oznacza najlepsze rozwiązanie dla każdego użytkownika: – Jesteśmy dumni z naszego hasła przewodniego „Zaufaj Specjalistom”. – Odnosi się ono do unikalnej kombinacji referencji – naszego długoletniego doświadczenia w branży budowlanej i w przemyśle, kompleksowej oferty specjalistycznych rozwiązań oraz szerokiej sieci dystrybutorów, partnerów biznesowych i punktów serwisowych obejmującej ponad 120 krajów na wszystkich kontynentach. Przekazujemy w ten sposób również naszego szwedzkiego ducha dziedzictwa i tradycję dostarczania wysokiej jakości rozwiązań w oparciu o najnowocześniejszą, innowacyjną technologię.

PNEUMATIC
Przykładem tej innowacyjności są dwie nowe sztyfciarki akumulatorowe w ofercie Rapid. BN50 oraz BN64 to nowoczesne, zasilane bateryjnie modele, zaprojektowane, by podnieść poziom efektywności pracy w porównaniu do rozwiązań zasilanych gazowo, oferowanych przez konkurencję. W pełni mobilne, przyjazne użytkownikowi dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz rozwiązaniom takim, jak mechanizm natychmiastowej reakcji spustu. Sprawdzą się w każdym, nawet najbardziej wymagający zadaniu. Tomasz Bzymek wyjaśnia: – Każdy model z nowej serii sprawia, że prace konstrukcyjne, dekarskie czy wykończeniowe stają się znacznie mniej wymagające, mniej uciążliwe, bardziej ekonomiczne oraz bezpieczne. Wierzymy, że nasze narzędzia zostaną pozytywnie przyjęte przez rynek.

opr. HB
ra_5000791_a1
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar