RAFAŁ RUDZIŃSKI NOWYM PREZESEM ZARZĄDU SPÓŁKI ROBERT BOSCH W POLSCE

W dniu 1 stycznia 2019 r. stanowisko prezesa zarządu spółki Robert Bosch w Polsce obejmie Rafał Rudziński. Zastąpi Krystynę Boczkowską, wieloletnią prezes zarządu, kończącą 31 stycznia 2019 r. pracę w firmie.

1 stycznia 2019 r. Rafał Rudziński zostanie prezesem zarządu spółki Robert Bosch w Polsce. Zastąpi na tym stanowisku Krystynę Boczkowską, kończącą 31 stycznia 2019 r. pracę w spółce po 26 latach budowania sukcesu lokalnej organizacji Bosch w Polsce. Rafał Rudziński przez ostatnie 14 lat kariery zawodowej był związany z firmą BSH

Sprzęt Gospodarstwa Domowego, gdzie od roku 2005 r. pełnił funkcję dyrektora sprzedaży, a w 2008 r. został mianowany na stanowisko członka zarządu. W zakresie jego odpowiedzialności znajdowały się obszary sprzedaży, marketingu, serwisu fabrycznego oraz do 2017 r. także logistyki. Podczas jego pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego spółka zajęła pozycję lidera polskiego rynku AGD. W latach 1996–2000 Rafał Rudziński pracował w firmie Robert Bosch w pionie Elektronarzędzi jako kierownik działu Skil Power Tools. W latach 2000–2004 był zatrudniony w firmie Miele na stanowisku dyrektora sprzedaży. Rafał Rudziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w obszarze zarządzania i marketingu.

opr. HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar