RADIO BUDOWLANE FESTOOL SYSROCK Z ZASIĘGIEM DAB+

W bieżącym roku w ofercie Festool pojawi się cieszące się dużą sympatią wśród użytkowników elektronarzędzi niemieckiej marki radio budowlane
Sysrock rozbudowane o zasięg DAB+.

 

Nowy członek rodzinnego bandu Sysrock nosi nazwę Sysrock BR 10 DAB+. Dźwięk Sysrocków jest wysokiej jakości i pomimo ich kompaktowych wymiarów bez problemu wypełnia swoim krystalicznie czystym oraz mocnym brzemieniem większe pomieszczenia. Zintegrowane złącze Bluetooth pozwala na bezprzewodową transmisję utworów znajdujących się w smartfonie, zaś rozmowy telefoniczne prowadzi się przez zintegrowany zestaw głośnomówiący. Ale to nie wszystko – smartfon można bowiem też naładować dzięki nowemu wyjściu USB.

 

Historia sukcesu radia Sysrock ma więc swoją kontyuację – nowe Sysrock

BR 10 DAB+ oferuje znaną już z Sysrock BR 10 doskonałą jakość dźwięku oraz dodatkowo zasięg DAB+ i FM. W połączeniu z DSP i DRC (Digital Signal Processor i Dynamic Range Control) radio Sysrock BR 10 DAB+ zapewnia wyważony i czysty dźwięk przy każdym ustawieniu głośności. A wszystko to dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom: 2,5-calowemu głośnikowi neodymowemu oraz komorze rezonansowej. Radio generuje mocny dźwięk, który może płynąć z o wiele większego głośnika konwencjonalnego.

Festool_Sysrock_BR10_DAB+_1

Elastyczna antena i wytrzymała obudowa z antypoślizgową gumową osłonką sprawiają, że radio jest doskonale przygotowane do użytku na placu budowy czy podczas prac montażowych. Jeśli zasięg DAB+ byłby w miejscu używania radia słabszy, można w każdej chwili przełączyć się na analogowy zasięg FM i słuchać swojej ulubionej stacji. Nowoczesny i zarazem funkcjonalny design w markowych zielono-niebieskich barwach Festool, odpowiedniej wielkości przyciski i czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD sprawiają, że obsługa radia jest łatwa oraz intuicyjna. Może być ono zasilane przez akumulatorowe złącze Festool bateriami Li-Ion 10,8–18 V lub ładowarką dostarczaną wraz z nim. Radio Sysrock można w bardzo łatwy sposób połączyć za pomocą złącza Bluetooth lub zintegrowanego wejścia AUX-IN z mobilnymi urządzeniami, takimi jak: smartfon, odtwarzacz mp3 czy tablet. Jak już wspominaliśmy, w połączeniu ze smartfonem oraz funkcją zestawu głośnomówiącego można używać go również do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Festool_Sysrock_BR10_DAB+_3

Smartfon zaś można ponownie naładować dzięki nowemu wyjściu USB. Nowe radio budowlane Sysrock BR 10 DAB+ będzie dostępne od lutego 2017 r. u autoryzowanych dystrybutorów Festool. Oprócz nowego wariantu DAB+, w sprzedaży będzie dalej model BR 10 z zasięgiem FM (więcej informacji nawww.festool.pl/18V).

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments