PSB-Profi – składy budowlane nowej generacji

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. działa na rynku od 16 lat i jest największą oraz najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów „dom i ogród” w Polsce. Sieć Grupy PSB to 428 składów budowlanych, 172 sklepy PSB-Mrówka i 34 placówki PSB-Profi. Zdecydowana większość tych placówek to liderzy na swoich rynkach lokalnych.

W 2010 r. Grupa PSB rozpoczęła wdrażanie wieloletniego programu uruchomienia placówek PSB-Profi, przeznaczonych przede wszystkim do obsługi firm budowlanych. W większości są to istniejące hurtownie, których dotychczasowa infrastruktura majątkowa, struktura organizacyjna i zarządzanie zostały udoskonalone w celu poprawy obsługi

klientów. W centrach PSB-Profi kładziony jest nacisk na ofertę najbardziej znanych i najlepszych marek producenckich w Polsce. Są to sprawdzeni, wieloletni dostawcy Grupy PSB gwarantujący jakość wytwarzanych przez siebie materiałów i technologii oraz zapewniający odpowiednie wsparcie szkoleniowe i doradcze. Celem Profi jest sprawna obsługa zamówień klientów, aby pobyt przedstawicieli firm budowlanych w PSB-Profii ograniczać do niezbędnego minimum. Typowe centrum PSB-Profi ma sklep samoobsługowy, specjalną strefę obsługi (fakturowanie, rozmowy handlowe, itp.), ekspozycje towarowe pomocne przy różnego typu szkoleniach, nowoczesne place składowe oraz magazyny. PSB-Profi stara się optymalizować logistykę dostaw na budowę według zasady just-in-time. Bardzo ważnym aspektem długofalowej współpracy z firmami budowlanymi są obszerne programy szkoleniowe i pokazy praktyczne realizowane wraz z producentami oraz dodatkowe przywileje, jakie zapewniają specjalne programy lojalnościowe.

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar