Przystawka do precyzyjnego szlifowania rur o średnicy do 60 mm

Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o. opracowała i wprowadziła do sprzedaży nową, wyspecjalizowaną przystawkę do szlifierki kątowej 125 mm z płynną regulacją obrotów.

 

Przystawka z linii Glob System jest przeznaczona do matowienia, satynowania i polerowania stali nierdzewnej, metali kolorowych i innych materiałów. Ułatwia szlifowanie elementów wykonanych z rur o maksymalnej średnicy 60 mm, w tym balustrad i poręczy. Konstrukcja przystawki umożliwia precyzyjną obróbkę elementów znajdujących się blisko siebie, np. przy ścianie czy w punktach łączeń z innymi materiałami bez ryzyka uszkodzenia tych drugich. System cztero-rolkowy przystawki

umożliwia precyzyjne prowadzenie pasa bezkońcowego w procesie szlifowania, a duży kąt opasania rzędu 190 stopni gwarantuje efektywną pracę.

Nowa przystawka jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze, a wymiana taśmy szlifierskiej o wymiarach 35 x 650 mm odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi. W wyposażeniu standardowym znajduje się taśma szlifierska o ziarnistości 120.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments