PRZYMIAR LEANCRAFT KAMO-1

LeanCraft, polski producent narzędzi pomiarowych i akcesoriów, w tym roku wprowadził na rynek bogatą gamę innowacyjnych produktów. Wśród nich jest przymiar KAMO-1.

Umożliwia łatwe i szybkie przenoszenie otworów z ścian lub podłóg na materiały okładzinowe: płytki ceramiczne, boazerię, panele itp. Wykonany jest z trwałego oraz elastycznego laminatu i składa się z trzech ramion, pozycjonującego elementu w kształcie równoramiennego trójkąta prostokątnego oraz prostokątnego elementu z czterema otworami o standar-dowych średnicach 25, 35, 40 i 68 mm, które – jak wiadomo – mają rury

wodne i CO oraz puszki elektryczne.

Wszystkie części przyrządu łączymy, ustawiamy oraz blokujemy pod dowolnym kątem za pomocą śrub motylkowych. W środku ramion w celu sprawnej regulacji ich długości wykona-no wzdłużnie wąskie otwory prostopadłe. Przymiarem LeanCraft KAMO-1, modyfikując odpowiednio jego kształt, można więc łatwo i szybko odwzorować pozycję przenoszonego otworu. Wykonuje się to względem prostopadłych boków płaszczyzny odpowiadającej kształtem i wymiarami elementowi (np. płytce ceramicznej lub panelowi), na którym odwzorowujemy otwór.

W przypadku wielu prac do pozycjonowania otworów możemy użyć tylko jednego lub najwyżej dwóch ramion, co ułatwia nam pracę. Zbędne ramię możemy łatwo zdemontować, odkręcając mocujące je śruby motylkowe. Równie łatwo zamotujemy je, gdy jest potrzebne.

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments