PRZYJAZNE DŁONIOM WKRĘTAKI PROLINE DO POBIJANIA

Niedawno rodzina wkrętaków PROLINE wzbogaciła się o nową grupę produktową. Są to tzw. wkrętaki do pobijania.

Ich konstrukcja, kształt rękojeści pozwala nie tylko na wygodne wkręcanie i wykręcanie śrub ze standardowym momentem obrotowym. Dodatkowe elementy takie jak kołpak stalowy u nasady rękojeści oraz zabierak tuż pod nią zwiększają możliwe spektrum zastosowania. Możemy zatem zwiększyć moment obrotowy, stosując dodatkowo klucz płaski lub przy pomocy młotka wygrać z zapieczoną śrubą.
Wkrętaki do pobijania wyposażone w zabierak to uniwersalne narzędzie, które powinno być w wyposażeniu każdego szanującego się fachowca. Wkrętaki Proline sprawdzą się w tej roli znakomicie. Mają ergonomicznie wyprofilowane rękojeści wykonane z dwuskładnikowego

tworzywa. Bardzo dobrze dopasowują się do kształtu zaciśniętej dłoni. Skład chemiczny tworzywa, z którego wykonano rękojeści, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych powodujących zaczerwienienia, chroni przed powstawaniem otarć i odparzeń. Wkrętaki występują w wersji z grotem płaskim (10114–17) i typu PH2, PH3 10144-48. Mają długość całkowitą od 100 do 250 mm.

JCh

10114-szczegol2 10114-szczegol 10114_01

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar