PRZEWODOWA WIERTARKO-WKRĘTARKA YATO YT-82060

YATO YT-82060 to wszechstronna, lekka wiertarko-wkrętarka polecana zwłaszcza do montażu wkrętów w metalu, drewnie i płytach GK. Zastosowano w niej zasilanie sieciowe zapewniające podczas pracy stałą moc bez przerwy, co jest bardzo ważne przy pracy np. z wkrętami ciesielskimi lub farmerami.

Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82060 wyposażona jest w silnik o mocy 300 W współpracujący z łożyskowaną 2-biegową przekładnią, której mechanizmy wykonano ze stali o twardości 53-56 HRC. Generuje on na I biegu obroty 0-400/min, zaś na II – 0-1450 obr./min i maksymalny moment obrotowy wynoszący 40 Nm, bardzo wysoki w tej klasie urządzeń. W wiertarko-wkrętarce YATO YT-82060 zastosowano czułe 23-stopniowe sprzęgło do

regulacji momentu obrotowego z blokadą w trybie wiercenia oraz hamulec wrzeciona i prawe/lewe obroty. Osprzęt sprawnie oraz szybko montuje się w bezkluczykowym, metalowym uchwycie wiertarskim o maksymalnej średnicy mocowania 13 mm.
Prezentowane elektronarzędzie ma gumowaną, wygodną rękojeść i sztywną obudowę z przemyślanym rozmieszczeniem wlotów powietrza. Komfort pracy wiertarko-wkrętarką YATO YT-82060 zwiększa też 4-metrowy kabel zasilający wykonany z miękkiej gumy.

HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments