PRZENOŚNE I WSZECHSTRONNE STOŁY WARSZTATOWE STANLEY

Renomowana marka narzędzi STANLEY® wprowadziła do swojej bogatej oferty dwa wszechstronne modele stołów warsztatowych z imadłem 2 w 1. Dostosowano je do potrzeb i oczekiwań wymagających profesjonalistów.

Wielofunkcyjne stoły warsztatowe dostępne po raz pierwszy w ofercie STANLEY są wyjątkowo trwałe. Oferują one funkcję wytrzymałego i mocnego imadła. Doskonale sprawdzają się w pracy na placu budowy, w garażu lub warsztacie.

Zaprojektowano je z myślą o długim i bezawaryjnym użytkowaniu. W obu stołach zastosowano m.in. wytrzymałe stalowe ramy. Dzięki temu mają dużą maksymalną nośność wynoszącą

250 kg. Każdy z tych modeli posiada mocny bambusowy blat roboczy z najwyższej jakości wykończeniem o wyjątkowej trwałości i żywotności. W zestawie znajduje się również trzeci, wyjmowany, centralny panel bambusowy, umożliwiający zwiększenie powierzchni blatów roboczych do 740 x 525 mm w przypadku stołu warsztatowego i imadła z mocowaniem pionowym (model STST83800-1) oraz do 610 x 370 mm w wypadku standardowej jednostki (STST83400-1).

Pierwsza gama przenośnych, wszechstronnych stołów warsztatowych od renomowanej marki STANLEY®:

• stalowa konstrukcja ramy zapewnia maksymalną trwałość i imponujący udźwig 250 kg;
• blaty wykonane z najwyższej jakości bambusowej sklejki zapewniającej wyjątkową trwałość;
• dostarczane z dodatkowym (trzecim) blatem bambusowym, umożliwiającym przekształcenie ich w duży, solidny stół roboczy;
• dwupoziomowa regulacja wysokości umożliwia użycie stołu jako warsztatu roboczego, stojaka na narzędzia, imadła lub kobyłki;
• regulowane kołki oporowe blokujące obrabiany materiał;
• antypoślizgowe gumowe stopki zapewniają optymalną stabilność i bezpieczeństwo;
• składane na płasko, co ułatwia transport i przechowywanie;
• maksymalne rozwarcie szczęk imadła/paneli bambusowych: 0-205 mm;
• praktyczna funkcja zaciskania jedną ręką umożliwia docisk szczęk razem lub pojedynczo (w modelu STST83800-1);
• obracana przednia szczęka umożliwia pionowe zaciskanie dłuższych materiałów (w modelu STST83800-1).

Dzięki możliwości ustawienia dwóch wysokości pracy (595/775 mm dla modelu STST83400-1 i 620/800 mm dla STST83800-1) omawiane stoły warsztatowe STANLEY można skonfigurować jako stoły narzędziowe, wielofunkcyjne stoły narzędziowe z imadłem i kobyłkę.
Marka STANLEY od ponad 175 lat ustanawia nowe standardy wysokiej jakości narzędzi i rozwiązań inżynieryjnych dla profesjonalistów na całym świecie. Ze swoim dziedzictwem niezawodności, STANLEY jest numerem 1. wśród producentów miar na świecie i nadal rozwija przemysł przez innowacje, w tym linię produktów STANLEY FATMAX, jak również narzędzia ręczne, elektronarzędzia, rozwiązania do ich przechowywania oraz akcesoria, które ułatwiają pracę (więcej informacji na www.stanleyworks.pl lub Facebooku: stanleytoolspolska).

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments