Przemysłowa wiosna w Expo Silesia: targi ExpoCUTTING, GRINDexpo, LASERexpo i FixingTECH EXPO

Expo Silesia zaprasza na premierowe wydarzenia skierowane dla branży przemysłowej dotyczące cięcia, szlifowania, technologii łączenia oraz techniki laserowej. Targi te odbędą się w dniach 3-5 marca 2015 r. w Centrum Targowo-Konferencynym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi Technologii Cięcia ExpoCUTTING są prezentacją technologii cięcia. Do współpracy zostali zaproszeni m.in. producenci i dystrybutorzy maszyn do cięcia wodą, plazmą, laserem, gazem, jak również firmy usługowe, serwisowe, kooperujące. Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo swoim zakresem tematycznym obejmują: szlifierki do wałków, szlifierki do otworów, szlifierki do płaszczyzn, szlifierki ostrzałki, szlifierki specjalne i specjalizowane, narzędzia skrawające i diamentowe, przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne, oprogramowanie

komputerowe wspomagające obróbkę, doradztwo i pomoc techniczną i wydawnictwa fachowe. Zaś wystawcami targów Techniki Laserowej LASERexpo będą przede wszystkim producenci i dystrybutorzy produktów, komponentów, technologii, oprzyrządowania, osprzętu laserowego. Ostatnia z imprez to targi Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO. W ich ramach reprezentowane będą: łączniki, przemysłowe elementy i technologie mocujące, mocowania budowlane, systemy i instalacje montażowe, technologie produkcji elementów złącznych, magazynowanie, dystrybucja i usługi.

 

W programie połączonych targów znajdą się m.in: Akademia szlifowania Klingspor, czyli solidna porcja fachowej wiedzy, którą przekazywać będą specjaliści i praktycy; atrakcyjna ekspozycja maszyn, specjalistycznych narzędzi, nowoczesnych technologii i nowości oraz premier rynkowych; praktyczne pokazy pracy maszyn (cięcie i szlifowanie); platforma wymiany poglądów, doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Na stronach internetowych targów została uruchomiona rejestracja on-line uprawniająca do bezpłatnego wstępu (więcej informacji o targach można znaleźć na: www.expocutting.pl, www.grindexpo.pl, www.fixingtechexpo.pl,www.laserexpo.pl).

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar