Przecinarka DWT SDS22-355 T

Marka DWT od lipca wprowadza na polski rynek kolejną maszynę. Jest to przecinarka do metalu SDS22-355 T. Urządzenie doskonale sprawdza się w zakładach zajmujących się obróbką metali.

 

Wydajny silnik o mocy 2200 W sprawia, że cięcie profili, rur oraz pełnych materiałów staje się znacznie bardziej efektywne. Maszyna osiąga prędkość obrotową bez obciążenia do 3750 min-1. Możliwe jest zastosowanie tarczy tnącej o maksymalnej średnicy 355 mm, a blokada wrzeciona sprawia, że wymiana tarczy jest łatwa i bezpieczna. Parametry przecinarki SDS22-355 T pozwalają na cięcie materiałów o maksymalnej szerokości do 145 mm i wysokości

do 108 mm. Urządzenie wyposażone jest w śrubę umożliwiającą regulowanie głębokości cięcia. Bezpieczeństwo użytkowania podczas pracy zapewnia ruchoma osłona tarczy tnącej. Włącznik urządzenia wyposażono w blokadę, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu maszyny. Rozwiązaniem ułatwiającym transport jest dodatkowa rączka usytuowana na obudowie. Producent, chcąc ułatwić magazynowanie przecinarki SDS22-355 T, umożliwił opuszczanie mechanizmu tnącego. Maszyna ma również solidną podstawę wykonaną ze stopu aluminium i waży 19 kg (więcej informacji na www.hanmar.pl i www.dwt.pl).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments