PROSTOWNIKI STHOR

Wielkimi krokami zbliża się pora roku, kiedy auta i inne pojazdy silnikowe trzymane pod chmurką ze względu na niskie temperatury mogą mieć problemy z rozruchem, spowodowane brakiem energii w akumulatorach. Warto mieć wtedy pod ręką sprawną ładowarkę, z którą szybko poradzimy sobie z tym problemem.

Dlatego wśród produktów marki Sthor znajdziemy wprowadzone właśnie do sprzedaży cztery nowe prostowniki LED (oznaczone symbolami 82541, 82542, 82543 i 82544), przeznaczone do ładowania akumulatorów mokrych o napięciu 12 V lub 6 i 12 V oraz pojemności od 60 do 210 Ah, czyli najpopularniejszych stosowanych w motocyklach, samochodach osobowych i dostawczych, traktorach czy łodziach motorowych. W

konstrukcji prostowników Sthor zastosowano wysokowydajne transformatory toroidalne, które pozwalają dobrać optymalny prąd ładowania. Poziom naładowania akumulatora wskazują cztery diody LED.

 

 

W nowych prostownikach znajdziemy także zabezpieczenie przeciwzwarciowe, które chroni przed skutkami dotknięcia się klem, a także system zabezpieczający przed przeładowaniem.

MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments